Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan amit soha nem tudsz...

Van olyan amit soha nem tudsz megbocsájtani magadnak?

Figyelt kérdés

Olyan tett, vagy annak elmulasztása, viselkedés ésatöbbi. Van ilyen?

Miért érzed, úgy, hogy sohasem tudod elfelejteni?


2013. jún. 22. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Van, de úgy gondolom, még fiatal vagyok, és ki tudom javítani, jóvá tudom tenni. Ettől függetlenül bánom, de nem teljesen az én hibám.
2013. jún. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kínos pillanatok, nem teljesen megfelelő viselkedés talán mindenki "számláján" vannak, de olyan, amit ne tudnék megbocsátani magamnak...Nekem egyelőre nincs ilyen.

Nagyon borongós, depresszióra hajlamos vagyok sajnos, úgyhogy hajlamos vagyok hamarabb feladni, illetve meg se próbálni dolgokat, de ezen folyamatosan dolgozok, meg ezt nem megbocsátanom kell magamnak, hanem együtt élni vele, és kezelni.

2013. jún. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40 évem alatt sokszor hibáztam, sokszor döntöttem rosszul, és sokszor rossz utat választottam. De semmit nem bántam meg úgy hogy ne tudnám megbocsájtani magamnak. Ez az életem, és a sok rossz döntések, hibák ellenére is elmondhatom, hogy mégiscsak tartalmas életet éltem, és remélem még legalább ennyi ideig élni is fogom.
2013. jún. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen,hogy SOHA NE tudnám megbocsájtani magamnak..olyan van,amit pár hétig vagy pár hónapig nem fogok megbocsájtani magamnak.

17/L

2013. jún. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos, számos ilyen dolog van. Volt az életemben több, mint 10 év, amit legszívesebben kitörölnék az emlékezetemből, de sajnos ez lehetetlen, az egész életemet meghatározta, negatívan. Amik akkor történtek, soha nem fogom magamnak megbocsájtani. Igazából az életemnek azóta semmi értelme, de ez nem jelenti azt, hogy feladom. Együtt élek a múltammal, ez van.
2013. jún. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hogy elengedtem magam annó, és elhíztam... Még midnig iszom a levét, lefele nagyon nehezen mennek a kilók, narancsbőrös lettem, striás, megereszkedett a mellem, ezeket már nem tudom rendbehozni akkor sem, ha lefogyok.

Meg azt is bánom, hogy enm használtam fogszabit, mikor még kicsi voltam, most 25 évesen elég gáznak éreznném. Sajnos gyerekkoromban is annak éreztem és a szüleim sem erőltették. Így sosem lehetnek szép fogaim.

2013. jún. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!