Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már nem fog megbocsájtani?

Már nem fog megbocsájtani?

Figyelt kérdés
Az a problémám h meg novemberben csinaltam egy nagy hulyeseget (nem jartam edzesre helyette utazgattam..). Egy ido utan megbocsajtottak. Szent a beke aprilisig amig egyszer hozzanyultam apam gepehez mert az en cuccaimat elvettek (gep,telo,psp). De ekozben az osztalytarsaim kezdtek tolem szetszeledni mert ugye mi altalaban a neten jatszunk mikozben skypeolunk. Tehat csak azert hasznaltam a gepet h picit beszeljek veluk. Ma ugyanezt megcsinaltam csak anyam gepen. Akkor most felhivta apam h mi legyen. Kapok 1 sms-t h nyaron se kapom vissza a cuccaim es ha meg1szer hozzanyulok a gepeikhez szetver. Anyamtol kertem bocsanatot de meg semmi. Sot mar nem is koszon. Most akkor meg fog bocsajtani idovel??? Es a barataimmal mi legyen? Mert ok mar nem hajlandok lejonni. Vagyis csak ugy jon le az egyik ha jon a masik is es ez akkor is ervenyes ha a harmadiknam mas dolga van... Elore is koszi

#barát #gép #nyár #eltiltad
2013. máj. 14. 17:40
 1/1 anonim ***** válasza:
A szétszéledt osztálytársakért ugyan ne bánkódj! Ezek nem is barátok! A szüleid ha megbüntettek valószínűleg, hogy nem ok nélkül tették! Majd megbékélnek veled!
2013. máj. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!