Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok egy ilyen...

Ti mit gondoltok egy ilyen apáról/férjről? Sajnálatra méltó, lúzer?

Figyelt kérdés

A feleség heti 3-4x jár hajnalban tornázni, addig ő van a gyerekkel, majd megy dolgozni. Majdnem minden szombaton elmegy a gyerekkel valamerre pár órára, amíg a felesége egyedül pihenget otthon.


A férj is eljár szórakozni, heti 1-2x, addig természetesen a nő van a gyerekkel.


2013. jún. 20. 14:33
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
5%
Ha neki így jó, h félrekefél a felesége, ő tudja:)
2013. jún. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
0%

Gondolom te vagy a feleség és most lenézed a férjedet, mert ennyire jófej.

Akinek meg nincs ilyen párja, az meg irigykedik rád. :DD


Szánalom... xd

2013. jún. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem lúzer!

Hanem Apa és jó férj!

2013. jún. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem ebben mi a nagy dolog, szerintem ez nagyon minimum, amit a férj tehet a családjáért. Arról nincs szó pl hogy a nő eljárna szórakozni, van neki egy szombati pihenőnapja és kész, amikor gyakorlatilag a férje minden este, plusz hétvégén is pihen. Az, hogy hajnalban tornázik, gondolom nem sok idő, sőt lehet addig fel sem kel a gyerek, érdemben nem is kell vele foglalkozni...
2013. jún. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Ebbe mi a lúzerség már ne haragudj,normális esetben közösen vállalja két ember a gyereket,mindkettőnek jár pihenés,kikapcsolódás,szabadidő,szórakozás külön külön és közösen is.Párommal mi a kezdetek óta mindent együtt csinálunk,mindent beosztunk mind házimunkát,mind a gyerekkel kapcsolatos teendőket,és szerintem ez is a normális,eljárunk külön-külön és együtt is kikapcsolódni és persze a fiunkkal is megyünk erre-arra.
2013. jún. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

Én vagyok a feleség, és a baráti kör sajnálja le a férjemet emiatt. Szerintük nem normális így leterhelni a férjemet.


Amikor reggel elmegyek, ők még alszanak, általában akkor is amikor hazaérek. Szóval ez nem munka a férjemnek, amikor felkelnek már kész a kávé meg a kakaó :-) Kipróbáltam már a délutáni meg az otthoni tornát. Az előbbi a férjemnek nem tetszett, mert délután már fáradt. Az otthoninak meg nem nagyon volt eredménye. A férjem sem rajong a túlsúlyomért, ennyi belefér neki.

A szombati pihenőnapomon pedig általában fürdőt takarítok meg vasalok, mert ez a két dolog van amit a lányom mellett nem szívesen végzek el hétközben.

2013. jún. 20. 21:02
 27/28 anonim ***** válasza:
Akkor miért is van leterhelve a férjed amikor konkrétan nem csinál semmit? :D
2013. jún. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
A haverok csak azért vannak, hogy rivalizáljanak. Eljátsszák az igaz barátot, és tanácsokat adnak, közben ők akarnak lenni az ászok. Ha egy férfinek stabil jó a házassága, az veszélyt jelent számukra, mert így túl erős. Ezért lúzerezik, és próbálják rossz helyzetbe hozni, tönkretenni a házasságát és összefogni ellene. Ilyen kis cukik a haverok. Igaz barátok is léteznek de az ritka. De vannak. De az átlag ezt csinálja, lát egy jó házasságot, és meghal az irigykedéstől, haverok egymás között csak a többieket próbálják lehúzni, aki ebből kimarad azt lúzerezik, viszont velük lenni baromi unalmas. De munka és pár elintéznivaló miatt mégis muszáj haverkodni. Így szegény férjeknek meg kell felelniük a nem papucs férj követelményeinek, a barom irigy haverok miatt. Ezért egy feleségnek úgy kell tennie, mintha a férje alig segítene neki, pedig segít. Ha túl sok az ilyen "haver" a környéken. Igaz barátok előtt lehet őszintének lenni. A többi nem érdemli meg.
2018. dec. 22. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!