Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha van 3gyereked, és egyiktől...

Ha van 3gyereked, és egyiktől sem lenne unokád, mit éreznél?

Figyelt kérdés

A szüleim: 62/F , 57/L.

Nincs unokájuk, és nem tudom mit gondolnak.

Egyébként, én kései gyerekük vagyok, pár ember néha azt hitte hogy az unokájuk vagyok, de a gyerekük.

Nővérem 38éves, kb. 10éve házas, de egyáltalán nem akar gyereket.

Bátyám 36éves, nem akarja senki mellett se elkötelezni magát, alkalmizgat/ lúzer.

Én 20éves vagyok és homokos..:S tehát nekem alapból nem is lesz asszonyom/ gyerekem...

Ő, én picit úgy érzem, hogy el lehetünk átkozva/ sajnálom hogy ez az ág ki fog halni...



2013. máj. 11. 20:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%

Kérlek, ne haragudj meg, de az 57N helyett az 57L nagyon aranyos! :D

Egyébként biztos, hogy ők is látják, hogy nem sanszos az unoka, és az évek (évtizedek) alatt talán már beletörődtek.

2013. máj. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
59%
Unokát elvárni nincs joga egyetlen szülőnek se. Ha van. szeretheti, babusfathatja, de butaság utána sóvárogni. Próbálják más módon kiélni a gyerekszeretetüket. Pld. a rokonságban.
2013. máj. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Ne add fel, bátyádnál még becsúszhat valami! :) Mellesleg, miért nem kérdezed meg a szüleidet erről? Lehet, hogy gond nélkül válaszolnának...
2013. máj. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
66%
Engem inkább az szomorítana el, ha az egyik gyerekem lúzernek nevezné a másikat...
2013. máj. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem se szomorkodj, a bátyádnak még simán lehet gyereke, egyszer lehet, hogy megállapodik, maximum kicsit később, mint az átlag:)


És szerintem magad miatt se szomorkodj, mi van, ha pl. 10 év múlva legalizálják a béranyaságot vagy a meleg párok számára az örökbefogadást?:) Igen, Magyarország eléggé le van maradva, de ki tudja, mit hoz a jövő :)

2013. máj. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
12%

Szerintem az egész család lúzer, de a szülők csinálták ilyenre, szóval senkit nem érdekelhet igazán, hogy boldogok-e így utólag!

Az olyan szülő pedig aki megtudta, hogy a gyereke homokos, és el tudta viselni, akkor örül, hogy legalább unokája nincs!

2013. máj. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
81%

Nekem az tetszett hogy alkalmizgat/ lúzer :D

Még simán lehet unokájuk. Nővérednél becsúszhat, illetve még meggondolhatja magát. Bátyádnál is simán becsúszhat valamelyik alkalmi kapcsolatban, és még az is lehet hogy megállapodik, és családot alapít.

Neked is lehet gyereked, már Magyarország is kezd ráébredni hogy a melegek is ugyanolyan teljes értékű emberek mint a heterók. Ha mondjuk 10-15 év múlva örökbe akarsz fogadni egy gyereket, lazán megteheted. Vagy vannak ugyebár más módjai is, mert attól hogy nem vonzódsz a nőkhöz, vannak életképes spermiumaid.

Én még nem könyvelném el, hogy nem lesz unokájuk, végülis nem látunk a jövőbe. A mi családunkban is úgy nézett ki a helyzet hogy megszakad a vérvonalunk, aztán mégsem így lett :)

2013. máj. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
24%

A legegyszerűbb megoldás a következő:

Elmész szépen a spermabankba, és adsz párszor spermát. Pénzt is kapsz érte, plusz a szüleidnek lesz unokája (igaz nem tudnak róla), és a családod ága sem fog kihalni.

2013. máj. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
22%

Mire jó egy becsúszott unoka. Ha annyira akarnak, fogadjanak örökbe egyet.

Miért olyan fontos, hogy ne szakadjon meg egy hétköznapi család vérvonala? Vagy talán a Báthoryakról, vagy a Rákócziakról van szó!?

2013. máj. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ildi Kamilla! A rosszindulat sugárzik belőled. Az ilyen embereket nem szívlelik sehol.:)
2013. máj. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!