Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok egy ilyen...

Ti mit gondoltok egy ilyen apáról/férjről? Sajnálatra méltó, lúzer?

Figyelt kérdés

A feleség heti 3-4x jár hajnalban tornázni, addig ő van a gyerekkel, majd megy dolgozni. Majdnem minden szombaton elmegy a gyerekkel valamerre pár órára, amíg a felesége egyedül pihenget otthon.


A férj is eljár szórakozni, heti 1-2x, addig természetesen a nő van a gyerekkel.


2013. jún. 20. 14:33
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
93%

#8


És akkor mit kellene csinálni a férfinak?? Neki is eldobni a gyereket, hisz ő férfi?? Ha valami történik egy családban az anyukával akkor törvényszerű, hogy a gyerekeknek el kell kallódni, mert a férfi lúzer ha gyereket nevel? Közös a gyerek közös a felelősség. Ha az egyik kevésbé veszi ki a részét belőle, akkor a másiknak aktívabbnak kell lenni. ez esetben a férfinak. Dicséretre méltó, hogy megteszi.

2013. jún. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
95%

7.: szerintem gondolkodj még egy kicsit.


Valószínűleg az anyuci azért jár hajnalban tornázni, mert máskor nem ér rá, és nem este 6-kor akar menni, hogy addig is az apára háruljanak a dolgok. Hajnalban senkinek nem árt vele és senki idejéből nem vesz el, utána pedig még hazaér, tud reggelit készíteni, stb.


Gondolom a feleség is ugyanannyira törődik a gyerekekkel, mint a férj, heti 1-2 szabad/pihenőnap külön-külön egészséges.


Ebben semmi papucsság vagy sajnálatraméltó nincs, nekem ez egy jó házasságnak tűnik!

2013. jún. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 acelsziv ***** válasza:
92%
ez így rendben lévőnek látszik. Mindenki hozzárakja a maga részét.
2013. jún. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Elmondanám, hogy ez nálunk is így van.Viszont a reggeli tornákon, és szombati egy-két órákon kívül kőkeményen dolgozom én is, viszem a cégünk minden dolgát, nevelem a fiunkat, vezetem a háztartást, ami nem kicsi, egy 7 szobás házban van mit tenni, hatalmas a kertünk, de mindig rendezett, tele virággal, azokat is én gondozom, szóval nagyon nem mondanám, hogy nem csinálok semmit.....
2013. jún. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
89%
Elkeserítő, hogy ha nagyjából 50-50 %-ban veszi ki a nő és a férfi a részét a gyereknevelésből, akkor a nő s*gget mereszt, a férfi meg papucs!
2013. jún. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha tornázni jár, akkor nem csak magával törődik, hanem a férjének is tetszeni akar...


Le a kalappal a csaj előtt, bár csak én tudnám rávenni magam egy kis mozgásra, de nem hogy hajnalban, hanem soha nem sikerül...


Szerintem a későbbi jó apa-gyerek viszony előzménye az, ha már most töltenek együtt kettesben is időt. És ha az anyuka olyan ügyes, hogy a gyerek mellett minden házimunkát meg tud csinálni, akkor miért ne pihengethetne otthon...


Szerintem így néz ki egy ideális házasság...


Csak ne lennének azok a mindenbe belekötő, irigykedő rokonok és barátok...Ugy kedves kérdező :-)

2013. jún. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nálunk állati nagy papucs a férjem:


Ejszaka dolgozik, nappal o van otthon a gyerekkel mivel én is dolgozok. 4 után hazaérek és a férjem akkor megy pihenni, mert éjszaka megint menni kell.

2013. jún. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Én írtam a seggmeresztést, és csak cinikus megjegyzésnek szántam arra, hogy mekkora lúzer lehet apuka. Bocs, ha félreérthető volt ... :)
2013. jún. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem. Bölcs ember. Egy jó formában lévő feleség sokkal jobb otthon, mint egy lestrapált, fáradt anyuka.
2013. jún. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
ez egy tök normális család.
2013. jún. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!