Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha frusztrál a...

Mit csináljak ha frusztrál a nyár?

Figyelt kérdés
mindenhonnan azt hallani hogy itt a jó idő, de jó (amivel nincs is baj)csakhogy a nem tökéletes alakú, némi felesleggel küzdő vagy egyéb nem tökéletes külsővel bíró emberekre nem gondolnak, hogy nekik milyen érzés, hogy a csapból is az folyik, hogy mennyire jó ilyenkor mindenkinek. Nekem is van némi feleslegem, nem vagyok a legszebb, és rettenetesen rosszul érzem magam ilyenkor, úgy mintha kilógnék a világból ilyenkor.
2013. jún. 15. 11:42
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy igazából nem is vagy kövér. Ezt sok nő bebeszéli magának. Amúgy én is utálom a nyarat, de én azért, mert nem bírom a hőséget. Folyik rólam a víz, betegnek érzem magam, nem tudok élni, mert mindig hátráltat a hőség, nem tudok úgy dolgozni, ahogy szeretnék a qurva hőség miatt, mert kinti melóm van és így tovább. Én a tavaszi időjárást szeretem, amikor5-20 között van. A szélsőséges hideg telet se csípem annyira, de azért ennyire nem gyűlölöm, mint ezt a pokoli meleget. Igazság szerint jobban viselném a nyarat, ha nyaralással telne. De így munka mellett nagyon gáz. Már most várom az augusztus végét, mert akkor jön a felüdülés.:)
2013. jún. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
Lehet, hogy csak változtatni kéne az életviteleden. Sportolj, étkezz egészségesen. Mióta így teszek, megváltozott az életem. Én sportnak a street workoutot választottam, látványos, csajoknak nagyon bejönnek az sw-s srácok, de csajok is csinálják sokan, nézz utána youtube-on :). Meg ha fogyni akarsz akkor kell mellé kardio edzés is. face-en a BarHunters csoportban bármi kérdésed van, szívesen segítenek.
2013. jún. 16. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Engem is flusztrál,nem tudok vele mit kezdeni.Utálom az egész évszakot,a tavaszt se szeretem,de valamivel jobban viselem.

A ruhákról meg,nem hordok nyári ruhákat,azokat se szeretem.Csak ujjatlan felső,ami nyári rajtam.26L

2013. jún. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Ne haragudjatok, tényleg senkit nem akarok megbántani, de nem lenne egyszerűbb fogyni egy kicsit, és megszeretni magatokat, minthogy utáljátok kb. az egész életeteket? Én nem hiszem el, hogy így lehet valaki boldog.

A nyár nagyon jó dolog. Kár kihagyni az élményeket, higgyétek el!

2013. jún. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
26L vagyok.Pedig én csinos vagyok,de az arcommal nem tudok mit tenni+egyéb hibáimmal.Nekem a nyár nem élmény,azok ősszel,télen vannak.Más meg a telet utálja,nekem az a kedvencem.Nem a külsőm miatt gyűlölöm a nyarat.
2013. jún. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Fogyjál le, és jobban fogod magad érezni. Én 14 kilót fogytam tavaly nyár óta, sokkal jobb! Felvehetek rövidnadrágot, rövid szoknyát, ruhákat, és bikiniben is jól mutatok, pedig távolról sem vagyok tökéletes.

Egyébként meg télen, hatszáz réteg ruha alatt 2-szer ekkorának tűnsz, mint egy lenge, előnyös nyári ruhában, hidd el.

2013. jún. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
A kérdező konkrétan az alakja miatt utálja a nyarat, ha jól értelmeztem, és erre a felfogásra írtam azt, amit. Nyilván ha más miatt nem szereti valaki (pl. utálja a meleget stb.) az ellen nem lehet mit tenni, így járt. (24-es vagyok)
2013. jún. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!