Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha frusztrál a...

Mit csináljak ha frusztrál a nyár?

Figyelt kérdés
mindenhonnan azt hallani hogy itt a jó idő, de jó (amivel nincs is baj)csakhogy a nem tökéletes alakú, némi felesleggel küzdő vagy egyéb nem tökéletes külsővel bíró emberekre nem gondolnak, hogy nekik milyen érzés, hogy a csapból is az folyik, hogy mennyire jó ilyenkor mindenkinek. Nekem is van némi feleslegem, nem vagyok a legszebb, és rettenetesen rosszul érzem magam ilyenkor, úgy mintha kilógnék a világból ilyenkor.
2013. jún. 15. 11:42
1 2 3
 11/27 anonim válasza:
37%

erő és sok kitartás kell hozzá nekem is volt 5 kiló plusz és

most 2 hónappal később meg 4 kocka

2013. jún. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
82%

A) Ha rosszul érzed magad, tegyél ellene. Az embereknek csak egy része genetikailag vékony, sokuk sportol vagy egészséges étkezéssel odafigyel az alakjára.


B) Ha nem zavar, akkor mi a probléma?


C) Ha zavar, de lusta vagy tenni az alakodért, akkor fogd be, mert az egyedül a te hibád.

2013. jún. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
71%
Nem a nyár frusztrál, hanem a külsőd.
2013. jún. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Én is szarul érzem magam a bőrömben,mert pár év alatt híztam 8 kg-ot,bár mondjuk így se vagyok egy hájpacni(169cm/62kg),de a 2 hónap múlva esedékes nyamvadt nyaralási fotóink láttán szeretném magam nem elhányni magamtól:D Úgyhogy megyek futni,súlyzózok,tornázok,hogy ne legyek plöttyedt és amint izomlázam van,másik szebbnek érzem magam,mert érzem,hogy még vannak izmaim:D

Te se sírjál,hanem tegyél azért,hogy olyan külsőd legyen,amiben jól érzed magad. Mer' az ilyent azért tarkón csapkodnám,hogy valami baja van,de csak panaszkodni tud,nem pedig megoldja. Ha ez megvan,a kisebbségi komplexusod is rendbejön.

22L

2013. jún. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Én megértelek, bár épp az ellenpélda vagyok.. sovány. Nekünk sem könnyű megfelelő ruhadarabokat találni a nyárhoz... legalábbis nekem nem. Még mindig hosszú nadrágban, pólóban és zárt cipőben nyomom, pedig ma nagyon meleg van. De engem frusztrál a vékony csontos lábam, az, hogy kit a kulcscsontom, semmi mellem, semmi fenekm. De hidd el, eljön az a nagy meleg, mikor képes leszek ledobni a hosszú nadrágot egy 3/4-esre... és nálad is eljön az az idő, mikor ledobod a hosszút. :)

Próbálj meg előnyösebb ruhadarabokat keresni, felejtsd el a világos színű feszülős nadrágot, ha esetleg narancsbőröd van, nem kell miniszoknya és hason végigfeszülő top. Kitartás!

2013. jún. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

már bocs, de az a te bajod, ha nem bírsz megbarátkozni a testeddel. de ennyit nem ér a dolog, h elrontsd miatta a nyaradat. rajtam is van felesleg bőven, de ízlésesen öltözöm, közben még csak meg sem sülök.

a strandon nem zavar ha le kell vetkőznöm, a páromnak tetszem, a többiek meg majd mustrálják a modellcsajokat :P


ha nádszál lennék, akkor sem vennék fel pitsagatyát vagy mindent mutató topokat. egy kellemes lenge ruha, és máris élvezheted a nyarat. a víz alatt meg úgysem látszik, az a kis husi :)

2013. jún. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van némi feleslegem, nem vagyok a legszebb, de nagyon örülök hogy itt a nyár.
2013. jún. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Én utálom a nyarat, de pont nem érdekel, hogy más kövér ember hogy érzi magát, mert télen-nyáron nem kellemes érzés. (Én is jól tudom, tapasztaltam.) Tudom, hogy majdnem mindenki rühelli a telet, mert hogy jajj de hideg, meg jajj de rossz idő van, nem süt a nap. Én meg imádom, mert abban a klímában érzem jól magam, erre miért nem gondolnak a többiek? Mert minek gondolnának, mindenki arra figyel, hogy egészséges keretek között jól érezze magát. Most ha azt mondja, hogy örül a nyárnak, mert jó idő van, szíve joga. Attól még nem lesz többet nyár, meg többet meleg, mert ő szereti, semmi rosszat nem követett el.

Mit csinálj? Járj sokat úszni, szerintem nagyon kellemes testmozgás, nem érzed, hogy túl meleg van, és nem is tűnik fel másoknak, hogy esetleg szélesebb vagy, mint az átlag.

2013. jún. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

163 cm vagyok és 45 kiló - és nem, nem örülök a nyárnak így sem, szóval a vékonyság nem garancia. :) Iszonyat fehér, barnulásra képtelen bőröm van, továbbá az izületeim sem bírják a nyári kánikulát. :)

Szóval fel a fejjel, semmi gáz, és csak a buta emberek határozzák meg a másikat a súlya alapján - engem sosem zavart pl. ha valaki duci létére akár a legparányibb bikinit húzza magára, egyrészt ő is tetszik valakiknek, másrészt mi közöm hozzá, érezze jól magát, ennyi. :) Tegyél így te is, hidd el, semmi baj! :)

2013. jún. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
nem tudom de én pl egyáltalán nem nézem le a súlyos embereket, bárhol vagyok. és sztem mások se ezzel törődnek,a többség csak magával foglalkozik,úgyh egyáltalán nem kell mások miatt frusztráltnak lenned. te elsősorban magadnak nem tetszel és ez zavar.
2013. jún. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!