Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha frusztrál a...

Mit csináljak ha frusztrál a nyár?

Figyelt kérdés
mindenhonnan azt hallani hogy itt a jó idő, de jó (amivel nincs is baj)csakhogy a nem tökéletes alakú, némi felesleggel küzdő vagy egyéb nem tökéletes külsővel bíró emberekre nem gondolnak, hogy nekik milyen érzés, hogy a csapból is az folyik, hogy mennyire jó ilyenkor mindenkinek. Nekem is van némi feleslegem, nem vagyok a legszebb, és rettenetesen rosszul érzem magam ilyenkor, úgy mintha kilógnék a világból ilyenkor.
2013. jún. 15. 11:42
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
66%
Ugyanúgy kilógsz télen, ősszel, tavasszal is. Nem csak nyáron látszik az, hogy valaki csúnya vagy kövér, vagy egyéb külső problémája van. Persze ha kevesebb rajtunk a ruha jobban észrevesszük, de a nyár miatt ne problémázz az esetleges hibáidon. Örülj neki, hogy meleg van, nem kell fázni!
2013. jún. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
80%

én ilyenkor mindig azt mondom, hogy a strand nem kifutó..

nem hiszem, hogy némi felesleggel te kilógnál bárhonnan. sok túlsúlyos ember van az utcákon/strandon de személy szerint én nem nézem le őket, mert én is voltam túlsúlyos. de ha neked csak némi túlsúlyod van akkor nem értem a gondodat.

2013. jún. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
72%
Ha zavar az a kis felesleg,akkor tessék tenni ellene. Nem nyafogni kell. Rajtam is volt,szépen elmentem futni,odafigyeltem az étkezésemre és kész. Ha nincs nagy felesleged,akkor nem lesz nehéz ledolgozni. :)
2013. jún. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
55%
Én sem vagyok pálcika. És? Azért nehogy már nyakig beöltözzek 40 fokban. Túlsúllyal is lehetsz csinos, nem kell p*csaszoknyát meg haspólót húzni, csak mert nyár van
2013. jún. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
77%
Ez legyen a legnagyobb probléma!És te nem gondolsz azokra, akik azért nem mernek nekivetkőzni, mert a soványságukat szégyellik?Mindenki olyan, amilyen.A súlyfelesleg nem egy kezelhetetlen szépséghiba.Nyáron könnyű lefogyni, mert kevésbé éhes az ember és ott a sok zöldség-gyümölcs, ami nem hizlal.
2013. jún. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
kisebbségi komplexusom is van
2013. jún. 15. 12:04
 7/27 anonim ***** válasza:
44%

miért minek kéne folyni a csapbol?" uristen itt a nyár mi lesz szegény dagadtakkal? nehogy örüljünk ,mert akkor ök szomoruak lesznek inkább sajnáljuk öket"

na neee. nem vagy te egy kicsit önzö,

inkább fogadd el magad,szeresd magad akkor más is szeretni fog, ha meg zavar a sulyod tegyél ellene legkönnyebb sopánkodni.

ha betegségböl kifolyolag vagy kövér és nem tudsz tenni ellene akkor kénytelen leszel megszeretni magad.

ne a világot hibáztasd h te frusztrált vagy.

a látásmododon kéne javitani.

csak gondolj bele... miért ne kéne szeretned magad? hisz ha nem szereted akkor is kövér vagy, ha szereted akkor is. akkor miért ne a pozitivat választanád? talán lenne némi jo kisugárzásod. Kolleganöm kövér. nem kicsit. még izzadtságszagu is. de imád élni, jofej kedves, mosolyog, leszarja hogy néz ki, és tapadnak rá a pasik.és nem azért mert könnyen kapható.

vegyél példát rola...

2013. jún. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Hány cm és kg vagy? Mert lehet csak önképzavarod van
2013. jún. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
59%
Napozz, a barnaság karcsúsIt.
2013. jún. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Én sem vagyok egy sovány alkat, elég kövér vagyok, de mégsem problémázom ezen.

Én bírom a nyarat, nem érdekel hogy látszik a súlyfeleslegem, ez van!

Én teszek érte, tornázom, meg sportolok is 125 kg voltam 2 éve, most vagyok 98-102 kg között. Járok ugyanúgy strandra, és nem érdekel hogy mások mit gondolnak rólam. Van barátnőm is, többnyire lányokkal lógok fiú, létemre, sok haverral meg a csajokkal lejárunk strandra. Köztük is van olyan akinek nem tökéletes az alakja, és akkor mivan? Nem problémázunk ezen, elvagyunk és ennyi. Barátnőmnek bomba jó alakja van, és mégsem szégyenkezik azon hogy egy kövér, duci pasi van vele.

Én régen sem féltem ettől. Igaz hogy ritkán veszem le a pólómat, azt is csak azért nem veszem le mert volt már nem egyszer hogy csúnyán leégtem és védenem kell magam. Persze ha vízbe vagyok akkor leveszem magamról, de ha hosszabb ideig vagyok kint a napon akkor magamra dobom vagy a törölközőt a hátamra vagy egy pólót és ennyi. És nem azért hogy takargassam magam, egyszerűen érzékeny a bőröm könnyen leég, ez van.

2013. jún. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!