Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor jelentettétek be, hogy...

Mikor jelentettétek be, hogy babát vártok?

Figyelt kérdés

A vártnál kicsit korábban ugyan, de ma kiderült, hogy babát várunk a párommal. :)

A kérdésem az, hogy ti mikor szóltatok a szülőknek, rokonoknak és hogyan?

Illetve a munkáltatómnak mikor kellene elmondanom a nagy hírt és szintén hogyan? Jóban vagyok a főnökömmel, tudom hogy osztozna az örömömben, ugyanakkor azt is tudom, hogy jelenleg a cégnél senki nem tudna helyettesíteni, így külsőst kell majd felvennie, amíg én otthon leszek.



2013. jún. 12. 14:26
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a jókívánságokat, 7 hetesek vagyunk! :) Gyakorlatilag azonnal teherbe estem, amint eldöntöttük, hogy elkezdhetnénk próbálkozni, úgyhogy igazából el sem akartam hinni, hogy tényleg a terhesség tüneteit produkálom. Természetesen nagyon örülünk neki, csak sokkolódtunk mindketten, hogy ez ennyire könnyen ment, remélem ilyen simán fog menni minden. :)

A szüleinknek már telefonáltunk, nagy volt az öröm mindkét oldalon, kis pityergéssel együtt. (Mindkettőnk családjában első unoka lesz)


Úgy döntöttünk a barátainknak és másoknak a híres neves babona miatt egyelőre nem szólunk, kivétel a főnökömet. Mivel a munkámból kifolyólag ugyan nem gyakran, de néha kiküldhetnek veszélyesebb terepekre, ezért szeretném ezt megelőzni, küldjenek mást helyettem. Egyébként javarészt irodában ücsörgök, úgyhogy amíg lehet szeretném folytatni a munkámat.

2013. jún. 12. 20:18
 12/14 anonim ***** válasza:
Jaj, gratulálok nektek :)
2013. jún. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én a 12. hétig nem szóltam senkinek, csak ketten tudtuk a párommal. Nem volt rossz tapasztalatom, nem vetéltem el előtte se, egyszerűen így tartottuk jónak. A terhesség nem látszott rajtam még az 5. hónapban sem, így azzal nem volt gond, hogy észrevették volna. Rosszullétek szintén nem voltak. Igazából sokan el se hitték, mikor mondtam, hogy már a 4. hónapban vagyok, majd később így volt ez az 5. hónappal is, de a 6-ba is úgy léptem be, hogy minimális pocakom volt. A munkáltatómnak ekkor szóltam, hogy 2 hónap múlva legkésőbb elmennék.
2013. jún. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Borsikaaa válasza:
Gratula! :) majd mond el milyen nemű lett ha megtudjátok :)
2015. jún. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!