Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan jelentettétek be a...

Hogyan jelentettétek be a családotoknak, hogy gyermeket vártok?

Figyelt kérdés

Egyedül, vagy a párotokkal? Személyesen, vagy telefonon? Nem tudom, hogy mi lenne a legjobb bejelentés terén, mert a hétvégén tudnék csak találkozni anyuékkal. Már voltam orvosnál, tehát biztos a dolog:) Olyan furán érzem magam, mert ezt bejelenteni egy édesanyának különleges alkalom, nem tudom, hogy fog rá reagálni, elvégre mégis az egy szem lányáról van szó. Azt sem tudom, hogy együtt menjünk-e a férjemmel, vagy csak én menjek, illetve, hogy anyunak és a nagyiéknak külön mondjam-e el, vagy egyszerre mindenkinek. Adnátok tippeket? Ti hogyan csináltátok? Szeretném, ha meghitt és különleges emlék lenne ez nekik, nem csak úgy odalököm, hogy "hé, amúgy anya leszek".

27/N


2011. dec. 11. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

Együtt, mindenképpen és személyesen!

Mond, hogy készüljön be, mert az unoka erkezik!

2011. dec. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Vagy ne mondj semmpht,csak adj egy UH képet a kezébe.
2011. dec. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Átölelném Édesanyám és a fülébe súgnám :)
2011. dec. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Mi együtt adtuk át az UH-képet, anyu meglátta, aztán nézte tovább a szappanoperát. a film végére eljutott az agyáig :D
2011. dec. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%

Mindenképpen személyesen mondd el! Az, hogy a pároddal-e, attól függ,hogy milyen a viszonyuk. Ha kedvelik, akkor menjen ő is, ha kicsit feszült a viszony, inkább csak te legyél ott, hogy bizalmasan tudjatok beszélni.

Te ismered az édesanyád, nem tudhatjuk, hogy hogyan mondd el, de ezt te tudni fogod. Jön az magától!


És gratulálok :)


*B.a

2011. dec. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Köszönj neki: szia Nagyi!
2011. dec. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálunk fura a helyzet: páromnak az édesapja nem él, nekem édesanyám. Ráadásul a szülői háztól 110 km-re lakom. Az apámmal telefonon közöltem a hírt, párom az anyjával személyesen, de csak egyedül volt nála, anyós csak utána és csak akkor szeret engem, ha a fia is láthatja a belőle áradó szeretet-tengert.

Amúgy a 12. hétig vártunk a hír közlésével.

A húgomnak aznap szóltam, hogy + lett a teszt, de megkértem, ne árulja el senkinek.

2011. dec. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezhetem, hogy miért pontoztatok le?


*B.a

2011. dec. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!