Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki jóban van a szüleivel:...

Aki jóban van a szüleivel: hogyan jelentettétek be, hogy elköltöztök otthonról?

Figyelt kérdés

Hány évesek voltatok akkor?

Volt munkátok?

Akik párkapcsolatnál, összeköltözés miatt mentek el otthonról azok mióta voltak együtt a párjukkal?

Saját lakásba vagy a párotok szüleihez költöztetek?

Bocsánat a sok kérdésért. Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. jan. 15. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:

én nem vagyok jóban a szüleimmel, rengeteg a veszekedés, ezért is tervezem h elköltözök itthonról.

ma megyek aláírni a bérleti szerződést, költözni majd január végén fogok.

22 éves lány vagyok, és 4 hónapja van munkahelyem. valószínűleg egyedül költözök be az albiba, de az is lehet, hogy jön velem a barátom is. ez majd még elválik.


és te? most akarsz elköltözni?vagy csak érdeklődsz?

2011. jan. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Először koliba mentem, azt ugye nem kellett nagyon bejelenteni, hisz tudták előre, hogy 200 km-re van az egyetem. Aztán megismertem a barátomat, 1 év után közösen mentünk albérletbe, így minden jött magától, nem igazán jelentettem be azóta sem, ők pontosan tudják, hogy mi van, ritkán járok haza, szép lassan elhordtam a cuccaimat.
2011. jan. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

hát én akkor költöztem el mikor egyetemre jöttem úgyhogy nem kellett nagyon bejelenteni, egyértelmű volt... először hazajártam már szerdán aztán ez kitolódott, most 2-3 hetente megyek!

19 voltam és saját lakásba.

2011. jan. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Csak érdeklődök.

Én most leszek 21, de mivel még iskolába járok gondoltam egyenlőre csak nyárra költöznék össze a párommal, mert suli közben nem tudok dolgozni (sokáig vagyunk bent).

Még nem tudom hogyan tálaljam, de az egész attól függ majd, hogy találok-e munkát nyárra, mert a páromékhoz költöznék és úgy nem akarok, hogy nem adok bele a rezsibe.

2011. jan. 15. 15:07
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én két hét ismertség után költöztem össze a párommal :)

Anyuméknak mondtam ,hogy pénteki nap ,hogy hétfőn költözöm :)

Anyukám meglepődött ,próbált lebeszélni róla. De tudja ,hogy makacs vagyok így segített pakolni.

Előtte kinéztük az albérletet Pesten és mivel találtunk egy nagyon jót ,így nem akartunk várni .

22 évesek vagyunk amúgy mindketten. Én Pesten tanultam így jobb is volt, a párom meg itt dolgozott. Neten ismerkedtünk meg így anyumék nem is találkoztak vele csak az összeköltözésünk után. És láss csodát másfél éve lesz ,hogy együtt élünk.

2011. jan. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én már 18 évesen, az első munkahelyem idején mondtam a családomnak, hogy szívesen elköltöznék, mivel felnőtt, dolgozó ember lett belőlem. Akkor észérvekkel lebeszéltek erről (anyagiak stb.), aztán még elég sokáig maradtam. Végül 25 évesen lettem önálló, és nem is pasival költöztem össze, hanem egyedül.
2011. jan. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én már dolgoztam, mikor megismertem a párom, akkor voltam 19 éves. és kb fél év mulva megbeszéltük, hogy összeköltözünk. mivel volt keresetem és a szüleim is szerették a páromat, így csak annyit mondtam, hogy megpróbáljuk, pár hónap és meglátjuk mi lesz. aztán persze tovább tartott, nagyon jó volt, ők is látták, hogy boldog vagyok. nehéz volt, apuci kicsi lánya, de aztán szépen lassan idővel beletörődtek. szerintem ki kell várni, hogy legyen saját keresetetd és én csak óvok mindenkit a szülői közös élettől. a legtöbb környezetemben élő barátom és rokonom emiatt szakított / vált el. inkább várjátok ki még azt az egy-két évet, szórakozzatok, legyetek együtt, csináljatok együtt őrültségeket, de szülőkhöz költözés az csak a bajt és a veszekedést hozza. sok boldogságot!
2011. jan. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

23 éves vagyok, és szimplán utalást tettem rá, hogy a "nekem szánt, felújítandó lakást" fel szeretném tavasszal újítani :) ergo azután odaköltözni.

Simán vették, sőt nagyon segítőkésznek tűnnek (bár az érdemi munka még nem kezdődött el, csak majd a jó időben). Remélhetőleg mihamarabb elkészül, és a fűtési szezon előtt beköltözhetek.

Párom... hát, remélem jön velem ő is :)

2011. jan. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!