Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vennétek külföldön családi...

Vennétek külföldön családi házat/nyaralót/apartmant, ha a családotoknak biztos lenne a jövedelme és lenne pénzetek erre a célra, ami nem hiányzik?

Figyelt kérdés
Ha lenne pénz, de mégsem, akkor miért nem? (Gondolok itt olyasmire, hogy nem vagytok elég bátrak, nem tudtok nyelvet, nem tudtok tájékozódni, közel szerettek nyaralni az otthonotokhoz stb.)
2010. szept. 1. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, mindenképpen vennék, hiszen egy tengerparti nyaraló valóságos aranybánya. Az egy dolog, hogy ti is bármikor ott nyaralhattok, de ki is lehet adni, amikor épp nem vagytok benne. Tuti biztos megélhetés.
2010. szept. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem az a vágyam, hogy ha befejezem az egyetemet(mérnök informatika) akkor meglesz a fizetésemelésem, lesz kb 600E Ft, akkor Görögországban veszek egy apartmant, az alsó szintet meghagyom magamnak, a többit pedig leadom utazási irodának :) Szépen meglehet gazdagodni belőle :)
2010. szept. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem hogfy vennék de oda is költöznék örökre.
2010. szept. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Off: a mérnők kollegától kérdem hogy hol adnak kezdő infó mérnőknek 6kilót? mert oda én is megyek, igaz hogy már nem vagy kezdő, de ha kell akkor fix havi 6kiló fizetésért kijáró újra az egyetemet. :D
2010. szept. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha lenne rá pénz, akkor sztem vennék. Ha másért nem, azért, hogy majd kiadjam. Jó lenne minden nyáron kicsit kiruccanni, viszont nem szeretnék ott lecövekelni, világot szeretnék látni. Viszont az is vonz, hogy van külföldön (tengerparton ^^) egy biztos pont, ahova visszatérhetek. Nyelvet sztem meg tudnám tanulni olyan szinten ott, hogy egy-két év után otthon érezzen ott magam.


21/L

2010. szept. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát ha megtehetném vennék, én is tengerparton. Vennék egy nagyobbat és kiadnám egyik felét turistáknak,amikor épp mi nem nyaralunk ott,meg persze kölcsön adnám közeli rokonoknak,barátoknak hogy ők is kiruccanjanak kicsit!
2010. szept. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!