Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez tényleg elég...

Szerintetek ez tényleg elég proli dolog?

Figyelt kérdés

Amikor a kislányom még kicsi volt sok ruhát kaptunk,nem kellet vennem sosem.Most már nagyobbacska és nem kapunk senkitől semmit.

Mivel nem élünk nagy lábon igy ezen is próbálok spórolni,méghozzá úgy hogy aukciókon keresem a legolcsóbb ruhacsomagokat,legtöbbször olyat veszek ahol sok ruhát adnak apró pénzért mert a ruhák szakadtak és foltosak.A szakadtat megvarrom vagy ha olyan akkor átalakitom kicsit, a foltosat meg kimosom,az esetek többségében kijön a folt.Sógornőm ledöbbent amikor ezt elmondtam neki,neki is ruhagondjai vannak és csak elmeséltem én hogyan hozom ki szinte ingyen a ruhákat.


2013. jún. 12. 09:02
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

"Egy méter anyag áráért két-három tiszta pamut, márkás, sok esetben címkés (tehát sosem hordott) gyerekpólót tudok venni a turiban. "


Alapvetően egyetértek veled, de varrni biztosan nem tudsz. Ugyanis egy kisgyereknek 3-4 póló vagy 2-3 ruhácska lazán kijön 1 méter anyagból. Ugyanis ha ügyesen fekteted fel a mintát, még felnőtt pólóból is ki lehet hozni kettőt (amennyiben nem kell a szálirányra figyelni).


A kötéssel kapcs. maximálisan igazad van, és sok dolgot valóban nem éri meg varrni, de a pólók, szoknyák, kis nadrágok, ruhácskák minimális anyagigényűek és könnyen elkészíthetőek. Pulóvert, kabátot érdemes inkább venni, mert azt macerásabb megvarrni miniben.

2013. jún. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Ha ez nem tűnt fel eddig senkinek,akkor nagyon ügyesen újíthattad fel a ruhákat! :)


Szerintem ne is mond el senkinek magadtól,max. ha valaki konkrétan rákérdez,h hol szoktál gyerekruhákat vásárolni.

2013. jún. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!