Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Eljegyezte és nagyon fáj....

Eljegyezte és nagyon fáj. Hogyan éljem túl?

Figyelt kérdés
Volt párom eljegyezte a barátnőjét ami fáj mert szeretem még.Jóban maradtunk beszélünk is sőt vannak még felém érdekes célzásai.HOgyan éljem túl?
2013. jún. 10. 11:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A legjobb megoldás itt a legnehezebb: szakíts meg vele minden kapcsolatot. Így soha nem fogod magad túltenni a szakításon.
2013. jún. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nehéz ez, tudom... 10 év után szakítottunk, majd a volt vőlegényem nem sokára eljegyzett egy másik lányt. Nagyon fájt, mert még én nem voltam túl rajta. Sajnos ő is sokszor keresett engem, így nem is tudtam elfelejteni, mert nem hagyta. Míg egyszer konkrétan megkérdeztem, hogy még mindig szeret, vagy mit érez irántam, egyáltalán mit akar? Azt mondta, hogy 10 év nagyon sok idő, és "megszokott" engem, ragaszkodást érez. Na, az vágott igazán fejbe, az a kijelentése térített észhez. Nem szeretett már, csak megszokott, és ezért kínoz???? Na, nem. Onnantól azonnal megszakítottam vele minden kapcsolatot, telefont, stb... Közben meg is nősült, azt az éjszakát végig zokogtam, szörnyű volt. Majd teletek a napok, hetek, hónapok, évek. Két év elteltével érzetem először hogy már semmivel sem tudna fölzaklatni. Azóta pedig férjhez mentem már rég, és boldog vagyok a férjemmel 16 éve. Csak úgy tudod túlélni, ha minden kapcsolatot megszakítasz vele, miután tisztáztátok hogy mit is akar tőled. Mert még ha nem tisztáztátok, akkor az is lehet, hogy ő is pont azt akarja, amit te, csak nem tudjátok egymásról! Beszéld meg vele, mert addig nem fogod magad túltenni rajta, amíg nem látsz tisztán! Kitartást kívánok!
2013. jún. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!