Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Eljegyezte és nagyon fáj....

Eljegyezte és nagyon fáj. Hogyan éljem túl?

Figyelt kérdés
Volt párom eljegyezte a barátnőjét ami fáj mert szeretem még.Jóban maradtunk beszélünk is sőt vannak még felém érdekes célzásai.HOgyan éljem túl?
2013. jún. 10. 11:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Hogyan éld túl?

Miért? Hogyan lehet belehalni?


Ne legyetek jóban, ne tartsátok a kapcsolatot, te koncentrálj a saját életedre, és ne foglalkozz azzal, amit ő(k) tesz(nek)!

2013. jún. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem szállj le az exedről. Szakíts meg vele minden kapcsolatot és próbálj meg tovább lépni. Egyébként komolyan nem értem az olyan excsajokat mint te. Hogy nem vagy képes leszakadni a volt pasidról, mikor már rég más kapcsolata van (ráadásul komoly), de ennek ellenére minden nap ráírogatsz gondolom a közösségi oldalakon, és megy a felesleges nyáladzás, meg a jópofi "mert hogy mi milyen jóbarátok maradtunk". Őszintén szánom az ilyen csajokat! És lám, hát mégsem barátok vagytok, mert még bele vagy zúgva? Csodálom, hogy a mostani párja nem sokkalt be, és lett elege belőled, hogy mindenhol ott kell lenned, és hogy még képben vagy!

Lépj túl, és szedd össze magad! Más kapcsolatáról meg szállj le!

2013. jún. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Sohasem én keresem és nem írogatok neki,ő hív fel hetente.Az hogy még mindig szeretem nem jelenti azt hogy rá vagyok tapadva elfogadtam van neki más nem zaklatom.
2013. jún. 10. 11:30
 4/12 anonim ***** válasza:
89%

Ne beszélj vele. Minden (MINDEN) kapcsolatot szakíts meg. Meg is mondanám neki, miért nem megy.

Velem a szerelmeim el akarták játszani ezt a kapcsolattartósdit, de megmondtam, felejtsük el, mert számomra ők nem barátok. Sok erőt!

2013. jún. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%

De megkérheted rá hogy ne keressen téged, nem ? A telefont se muszáj felvenni, visszaírni se kell neki,ha téged kínoz ez az egész..

Vannak feléd érdekes célzásai? pontosan mik ezek? nem lehet hogy félreérted, vagy csak szeretnéd "jelnek" látni tőle?


Próbálj kikapcsolódni, szórakozni, Ne foglalkozz olyannal, aki már vőlegény!

2013. jún. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Legyen saját életed, úgy talán könnyebb lenne. Szakadj le róla és ne vedd fel a telefont, ha keres. Itt magadat kínzod, ezt kellene belátnod.
2013. jún. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Persze hogy megszakítom a kapcsolatot vele de iszonyat fáj.Célzásokat nem mesélem be magamnak mert vannak sms-ek amiket részegen irkált.Ennek lényege nincs már.
2013. jún. 10. 11:51
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
Elgondolkodnék azért a helyedben azon,hogy vajon milyen ember is ő,amikor menyasszonya van,közben meg Neked írogat részegen sms-eket,tele célzásokkal.Milyen ember is ő,aki hívásokkal kínoz,miközben komoly kapcsolatban él.Az én szememben az ilyen nem ember,hanem egy gerinctelen féreg.Szerintem a Te szégyened is,hogy ezek után még odavagy érte.
2013. jún. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
39%

Furcsállom, h kapcsolatban maradtatok! Nekem csak egy exem van a közelben, az is azért, mert lógok neki pénzzel, aztán így mutatom ki, h megkapja, nem tűntem el!


De a többiekkel nem is beszélgetek, elvégre vmi oka van, h nem vagyunk együtt, és ugye ők nem szimpla barátok.

2013. jún. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%

Én az első barátommal 7 évig jártam, 4 éve szakítottunk és a mai napig a legjobb barátok vagyunk. De ennek az az alapja, hogy részegen nem írunk egymásnak kétes smseket és nem reménykedünk titkon abban, hogy egy nap még újra összejövünk. Ha bármi ilyen felmerül, akkor megszakítjuk a kapcsolatot az ex-szel, pláne ha még nője is van és még mellőle is írogat.. az a legalja..


Te még a szakításon se tetted túl magad szerintem, mert ha feldolgoztad volna, hogy ő már nem a tiéd, akkor nem zavarna az eljegyzése sem. Tehát fel kellene végre fognod, hogy elment, vége, mást választott - közben meg még hülyít is téged. Ha másból nem, de ebből a haragból táplálkozhatnál, hogy ne hiányozzon, hanem a pokolba kívánd.

2013. jún. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!