Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 éves lány hagyható egyedól...

Dextergabor kérdése:

15 éves lány hagyható egyedól 10 napra?

Figyelt kérdés
Lányunknak mindene a ló, ezért nyaralás helyett is a lovardába akar járni naponta. Én viszont a feleségemmel szeretnék elmenni nyaralni külföldre. Itthon hagyható-e a lányunk ennyi időre? Aránylag biztonságos helyen lakunk (Nyugat-Dunántúl).
2013. jún. 5. 10:27
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
33%

Van 4 gyerekem 23 19 15 5 evesek

De szoba se johetcez nalunk

A annyi gonosz dolog van a mai vilagban ha barmi tortenik soha nem bocsajtom meg magamnak.

Persze vanmikor nem jottek velunk de ott a nagyneni nagymama csalad ott voltak.

Egyedu felnott nelkul l 20 alatt nem maradhatnak

Mi van ha valaki kifigyeli li betor es bantja ot?

2013. jún. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
78%
a 18 éves felnőtt gyerekedet nem hagyod otthon? csóri.. erről eszembe jut egy 24éves ismerősöm akinek még lakáskulcsot se adtak a szülei, hogy ne tudjon elmenni otthonról, ha ők elmennek..
2013. jún. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
77%
ja.. meg 21es te lehet magyarország nem nyugati részén laksz, hanem a többi cigányokkal hemzsegő részén, netán valami eldugott faluban, vagy ne adj isten valami lepukkant panelban
2013. jún. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
64%

21 es

22 évesen már önfenntartó, és külön élő voltam.... Azért ez apszurd, hogy 20 alatt nem...



A 15 amúgy épp necces, nagyon "gyerek"függő, hogy mennyire megbízható

16 felett simán, ha nem akar nem megy... 16 évesen öcsémmel voltam otthon, és még az unokatesómat, aki 5 éves volt is rám merték bízni..

Mostam főztem takarítottam, kertet rendeztük, és még állataink is votak (2 sertés, 10 tyúk, 2 macska)


Persze ennyi mindennel nem 10 napra, csak 3 ra hagytak...

Minden gyerek más, rám ezt rám lehetett bízni, ez csak a példám, nem mondom, hogy követendő, azt sem, hogy nem lehetett volna baj. Bár velünk csak akkor történt valami, ha a szüleim is ott voltak.



Neked kell ismerni a lányotokat.

Ha van nagyszülő, olyan szomszéd vagy rokon a közelben, akihez tud fordulni ha baj van, akkor minden gondolkodás nelkül, amúgy még nem hagynám ennyi időre...

2013. jún. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Abszurd... Bocsánat
2013. jún. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
70%

Engem múlt nyáron 6 napra hagytak itthon. Akkor 2 hónap híján 16 voltam. Mondjuk nekem pont azon a heten volt egy helyi tanctaborom, szoval reggel8kor elmentem itthonrol, du. 5kor hazaertem, ettem , aludtam .:D nem történt semmi velem, a szabályokat betartottam (semmi este maszkalas, semmi buli, riasztó bekapcs, ne mondjam senkinek hogy egyedül vagyok itthon, ne engedjek fel senkit, es ha aki aki erre lakik tanctardsam, vele menyjek-jojjek.)

Szerintem megfelelő szabályok mellett nem nagyon történhet baj.:)

2013. jún. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Szerintem itt nem a gyerek a kérdés, mert valószínű hogy megbízható ha ilyen dolog felmerül. Én a többi emberben nem bíznék, sok a bűnözés stb.. értitek mire gondolok.
2013. jún. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
50%
Bűnözés akkor is van, ha otthon vagy vele.
2013. jún. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 Aleandro Del Rio válasza:
15 évesen már mindent egyedül csináltam..
2013. jún. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat, úgy döntöttünk, hogy nem hagyjuk itthon a gyereket egyedül. Tényleg, bármi történhet vele, pl. megcsúszik a fürdőben, beveri a fejét és ott fekszik ájultan ... Vagy a lovardában balesetet szenved, kórházba kerül, a szülei meg 1000 kilométerre nyaralnak...

Mégegyszer köszönöm a hozzászólásokat, hasznosak voltak!

2013. jún. 7. 11:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!