Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apa, anya,2 tesó és a lány...

Apa, anya,2 tesó és a lány pasija is ugyanabban a fürdővízben fürdenek. Véleményetek?

Figyelt kérdés
2013. máj. 29. 08:41
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
76%
Ki nem szarja le?!?!?!
2013. máj. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
81%
Hát apukáméknál is ez a módi, apuka, anyuka, gyerek egymás után fürdenek. Amikor régen ott aludtam, tőlem is kérdezték hogy akkor megyek-e fürdeni... Szerintem baromi gusztustalan.
2013. máj. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
70%
Gusztustalan és nem higiénikus. Úgy 100 éve ez tök normális volt, de a normák azóta változtak, ahogy az emberi szervezet ellenálló-képessége is. Csoda, hogy nem kapnak mind valami nyavalyát.
2013. máj. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
76%
Pároméknál is ez volt a szokás. Amióta együtt élünk, megértettem vele, hogy miért gusztustalan, és most már ő is látja, hogy ez elég gáz volt a szülei részéről. Iszonyúan nem higiénikus.
2013. máj. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
61%
Kicsit ez már túl sok a jóból. Anya-egyik tesó, apa-másik tesó, vagy a lány-barátja, az még úgy elmenne visítva. De hogy 5 ember 1 vízben?! Milyen az a víz már az 5. embernél?? Fura szerzetek vannak. Biztos spórolás miatt, de akkor sem lenne sokkal hátrébb, nem menne el több víz, ha mindenki 2 perc alatt lecsapatná magát a tus alatt.
2013. máj. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 hayabusa ***** válasza:
67%
Lehet hogy így akarnak spórolni, de ez egyáltalán nem higiénikus, ezt nekik is tudni illene....Utána ha összeszednek valamit, és sorra fertőzik egymást, az enyhén szólva többe fog kerülni, mint pár köbméter víz. De akkor is...itt az igényességen van a hangsúly...szomorú.
2013. máj. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
56%
maximum azt tudom elképzelni,hogy én a kislányom után megfürdöm a vízében...de ezt semmiképp...ennyi embernél ez már komoly baci tenyészet
2013. máj. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Egyetértek Veletek.
2013. máj. 29. 08:52
 9/26 anonim ***** válasza:
56%
Nekem nem lenne gusztusom saját magam után fürdeni. Nem végzek kosszal járó munkát, de a fürdővizem elég durva szokott lenni. Igaz egy ideje inkább zuhanyzok, ami sokkal kevesebb vízzel jár.
2013. máj. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudom, miért vagytok felháborodva? Mi is igy szoktuk a Balcsiban!
2013. máj. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!