Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apa, anya,2 tesó és a lány...

Apa, anya,2 tesó és a lány pasija is ugyanabban a fürdővízben fürdenek. Véleményetek?

Figyelt kérdés
2013. máj. 29. 08:41
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
44%
Nekem nagyon hosszú hajam van, ami ragad a szmog, kosz, meg minden ami a levegőben terjeng. Egy alapos hajmosás után szinte szürke a fürdővizem. Ha ebben még valaki meg akar fürdeni ezek után, megtapsolom :D Amúgy szerintem is undorító, én a saját vizemben sem fürdenék másodjára. Megjegyzem, mikor kicsi voltam, és szegények voltunk, akkor volt hogy anya az én vizemet használta utánam, bár akkor olyan átlátszó maradt mintha senki sem használta volna. De ez sem mindig, és nem is öten!
2013. máj. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
12%
nagyon gaz,én új vizet engedek a kislanyomnak is ,meg én se fürdök az övében.
2013. máj. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
73%

Unatkozol? Gondolom te tetted fel ezt a kérdést is:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__csaladfa_..

2013. máj. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem gusztustalan.
2013. máj. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
56%

... és utána még lehet egy jó csurgatott levest főzni belőle.


:)

2013. máj. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
33%
É
2013. máj. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
76%
Bele is szoktam hugyozni a fürdővízbe.
2013. máj. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
71%

Én azt nem értem az ilyen minek fürdik egyáltalán? Ennél konkrétan az is higiénikusabb lenne, ha csak megmosná a hajlatait és nem menne bele a már 2-3 ember által használt szennyvízbe...


Az, hogy anya-apa EGYÜTT fürdik vagy a lány és barátja, az még rendben van, de ilyet, hogy egymás után?


Többen írták itt, hogy az ő párjuk családjánál is ez volt a szokás. Ha nem mondjátok, esküszöm el sem hiszem, hogy ilyen létezik.


Mikor a szüleim kicsik voltak, még nem volt falun vezetékes víz, dézsában fürödtek, hideg vízben...DE még akkor is új vizet mertek minden gyereknek, pedig 5-7 vagy több is volt akkoriban ugye! Meg még a nagyszülők is ott éltek...

2013. máj. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
61%

Én se tartom ezt jónak, de nekem is voltak hasonló ismerőseim!

Még fiatal koromba (10-15 éve) ismertem őket!Minden szerdán és szombaton fürödtek. Olyan sorrendben, hogy: Kislány (8éves), kisebbik fiú (12 éves), nagyobbik fiú (15 éves), anya (kb.40 éves), majd az apa (kb. 42 éves).

2013. máj. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
71%

Mikor kicsik voltunk, volt, hogy együtt fürödtünk az öcsémmel a kádban. Kb. 10 éves koromig.öcsém akkor még ovis volt. Persze, ha nagyon piszkosak voltunk, akkor azért anyu letusolt bennünket a kádban és utána engedte ki a fürdővizet. Olyan jókat játszottunk benne.Majd jött apa .. ő volt a kiszállító ember :-) megtörölt bennünket viccelődve majd pizsi osztás. Mi még picit tévézhettünk, addig ők meg anyával megfürödtek együtt a mi vizünkben (ami nem volt retkes )De nem mindig ők sem együtt fürödtek.

volt az a pont, mikor anyu mondta, hogy na lassan elkezdek majd úgy is nővé érni, természetesen megszűnt a közös fürdés és a szoba is . Ennek már több mint 15 éve.

A feltett kérdés számomra gusztustalan.Az még oké, hogy a 2 tesó, ha még kicsik együtt fürdenek, ebben max megfürdik az egyik szülő vagy éppen mindkettő. az megint más ha a 2 tesó már akár ivarérett, menstruáló. Akkor együtt se fürödjenek, de más se a vizükben

2013. máj. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!