Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. S. Mit tegyünk? Engedjem...

S. O. S. Mit tegyünk? Engedjem a párom? F. O. N. T. O. S.

Figyelt kérdés

A párom külföldön dolgozik (Németországban) na és most indult volna haza 14:00kor busszal mert a szállóról senki nem jön most haza! Itthon lett volna egy hetet, de ma a buszt lemondták azzal az indokkal hogy nem fér be.Pedig már megrendelte pár napja.

Na mindegy Párom eltervezte hogy a szintén Németországba dolgozó saját bátyámat kéri meg hogy adja oda az autóját! Bátyám fel is hívott mit csináljon de fogalmam sincs! Sacc per kb 8 hónapja van meg a jogosítványa de még most kezd el vezetgetni a mi autónkkal de csak itt a környékbeli városokban, meg eddig egyszer vezetett Ausztria Németország vonalán kb 6-7 órát.

Nagyon féltem őt. A busz még kedden is haza tudná hozni de már sajnos vasárnap hajnalban indulna is vissza, az nagyon rövid idő, de inkább annyi mint örökre elveszítsem. Nincs még neki olyan sok tapasztalata, és nagyon féltem őt! Mit tegyünk?? Nagyon el vagyok keseredve hisz annyira vártuk ezt a napot!


2013. máj. 30. 19:29
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha holnap eltud indulni Frankfurtból akkor 70 eu.

az kb 20-25 E attól függ mennyi az eu. és még olcsón ki is jön szerintem! beszéld meg vele ha akar holnap indulhat!:)

2013. máj. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
Frankfurtból megy wizzair, ahogy írták!!!
2013. máj. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

Vonat az emlékeim szerint drága... Repjegyet.. Milyen légitársaságok mennek Fulda (vagy környéke) és BP között, rá kell keresni...


Viszont! Még egy lehetőség a Telekocsi!

[link]

[link]

stb, vannak még egyebek neten!

2013. máj. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
A fene nem akar ez összejönni! A számlámon nincs pénz! És csak kártyán lehet utalni! Szerintetek ha reggel elutalom készpénzben a saját számlámra még el indulhat holnap?
2013. máj. 30. 20:17
 25/32 A kérdező kommentje:
esetleg olyan van ahol készpénzben lehet fizetni helyszínen?
2013. máj. 30. 20:19
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog odaérni az utalás, ha német számláról van szó, ugyanis Németországban 3 nap az utalás sajnos. Ha magyar számláról szeretnél fizetni és most elutalod szintén magyar számlára, akkor már reggel 8-kor ott lesz.


De egyébként tudtommal helyben és utazási irodákban is tud jegyet venni, tehát akár fel is kelhet reggel 8-kor, besétálhat egy utazási irodába és foglalhat helybeni fizetéssel jegyet.

2013. máj. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

Jaj hála nektek sikerült!



aki utoljára linkelt nekem oszkár fuvarozókat ott találtam egyet ahol reggel 11kor indulnak! Úristen annyira boldog vagyok hogy sikerült és hála nektek köszönöm mindenkinek!

2013. máj. 30. 20:35
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
:D
2013. máj. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
olyan jó látni, hogy sikerélményt okoz valakinek az oldal!!! tényleg jobb kedvem lett, szuper!!! ::):):):):):):)
2013. máj. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Jajj ettől nekem is jó kedvem lett! :) Én ajánlottam a telekocsit.

Magam még sosem próbáltam így utazni, bár már régóta tudok létezésükről. És amikor nekem is kellett volna, nekem sem jutott eszembe, ezért javasoltam, meg van aki tényleg nem hallott még róla.


Remélem normális és korrekt sofőrt sikerül kifognotok és rendben megérkezik a párod!! Majd írj, ha ráérsz, hogy sikerült-e valóban! (Kíváncsi vagyok, mert én még tényleg nem próbáltam...)

2013. máj. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!