Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. S. Mit tegyünk? Engedjem...

S. O. S. Mit tegyünk? Engedjem a párom? F. O. N. T. O. S.

Figyelt kérdés

A párom külföldön dolgozik (Németországban) na és most indult volna haza 14:00kor busszal mert a szállóról senki nem jön most haza! Itthon lett volna egy hetet, de ma a buszt lemondták azzal az indokkal hogy nem fér be.Pedig már megrendelte pár napja.

Na mindegy Párom eltervezte hogy a szintén Németországba dolgozó saját bátyámat kéri meg hogy adja oda az autóját! Bátyám fel is hívott mit csináljon de fogalmam sincs! Sacc per kb 8 hónapja van meg a jogosítványa de még most kezd el vezetgetni a mi autónkkal de csak itt a környékbeli városokban, meg eddig egyszer vezetett Ausztria Németország vonalán kb 6-7 órát.

Nagyon féltem őt. A busz még kedden is haza tudná hozni de már sajnos vasárnap hajnalban indulna is vissza, az nagyon rövid idő, de inkább annyi mint örökre elveszítsem. Nincs még neki olyan sok tapasztalata, és nagyon féltem őt! Mit tegyünk?? Nagyon el vagyok keseredve hisz annyira vártuk ezt a napot!


2013. máj. 30. 19:29
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
77%
Hány km-t kéne vezetnie? Mennyit vezetett eddig?
2013. máj. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
77%
Mármint hány km-t vezetett eddig?
2013. máj. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Hát, inkább kedden jöjjön.
2013. máj. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

1241-kmt kellene vezetnie! Nem tudom mennyit vezetett eddig. Amint elmondtam autópályán legutóbb vezetett 6órát!

Meg 2napja vettünk autót, és 2hetet volt itthon akkor mindennap mentünk vele egy keveset amikor vezetett!

2013. máj. 30. 19:36
 5/32 anonim válasza:
100%
Hát biztos ami biztos,inkább várjátok meg a keddet,mint hogy friss jogsival útnak induljon...én legalább is így látom jónak :)
2013. máj. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
94%
Nem a busz az egyetlen lehetőség. Létezik vasút, repülőgép is. Érdemes ránézni az árakra, mert így az utolsó pillanatban piszkosul olcsó jegyeket ki lehet fogni.
2013. máj. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
75%
Ha ô úgy érzi haza tud jönni autóval,letudja vezetni a hosszú kmeket,akkor jöjjön csak.Szerintem ha nem lenne biztos magában,nem kérte volna kölcsön a bátyád autóját.Ne izgulj.
2013. máj. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Kedd.
2013. máj. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
92%

Ő tudja, hogy képes-e rá, ha a bátyád hajlandó neki odaadni a kocsit.

Én a helyében tuti nem indulnék így el, főleg más kocsijával. A bátyád helyében meg nem merném odaadni a kocsit. A helyedben meg aggódnék érte, és inkább kibírnám kevesebb találkával...

Nincs valami akciós fapados repjegy?

2013. máj. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

6os és 9es válaszoló! Kérnélek titeket vagy aki még tudna egy linket nekem ahol meglehet nézni hogy mikor indul esetleg vonat vagy repülő! Sajnos amit néztek a páromék az 80.ezerbe kerül repjegy!


Ha segítenétek nagyon örülnék! Sehol nem találom

2013. máj. 30. 19:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!