Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. S. Mit tegyünk? Engedjem...

S. O. S. Mit tegyünk? Engedjem a párom? F. O. N. T. O. S.

Figyelt kérdés

A párom külföldön dolgozik (Németországban) na és most indult volna haza 14:00kor busszal mert a szállóról senki nem jön most haza! Itthon lett volna egy hetet, de ma a buszt lemondták azzal az indokkal hogy nem fér be.Pedig már megrendelte pár napja.

Na mindegy Párom eltervezte hogy a szintén Németországba dolgozó saját bátyámat kéri meg hogy adja oda az autóját! Bátyám fel is hívott mit csináljon de fogalmam sincs! Sacc per kb 8 hónapja van meg a jogosítványa de még most kezd el vezetgetni a mi autónkkal de csak itt a környékbeli városokban, meg eddig egyszer vezetett Ausztria Németország vonalán kb 6-7 órát.

Nagyon féltem őt. A busz még kedden is haza tudná hozni de már sajnos vasárnap hajnalban indulna is vissza, az nagyon rövid idő, de inkább annyi mint örökre elveszítsem. Nincs még neki olyan sok tapasztalata, és nagyon féltem őt! Mit tegyünk?? Nagyon el vagyok keseredve hisz annyira vártuk ezt a napot!


2013. máj. 30. 19:29
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
57%

Kölcsönaútóval?

Normális????

nem a levezetett km számít, hanem hogy autót, bringát nőt....sohaaaa!

Majd jön kedden és mindenki egyben marad!

2013. máj. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
88%

1250 km vezetés 10-12 óra!!!!!!!!!!


800 km-re élek, szintén Németországban, az 7 óra vezetés, úgy, hogy Németországban ugye 180-al suhítok a pályán, Ausztriában meg otthon meg amennyivel lehet.


Egyébként vonat nincs? Az naponta többször is megy.


Ekkora távolságot vezetni friss jogsival még véletlenül se engedd! NEm csak a tapasztalat hiánya, hanem a távolság és az ébrenlét miatt is!!

2013. máj. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
84%
Ha elmondod, melyik városban él, lehet tudok olcsó repülőt mondani, vagy vonatot!
2013. máj. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
84%

Ennyit meg gyakorlott valakinek is sok levezetni, nemhogy majdnem új jogositvánnyal és jóformán semmi gyakorlattal autópályán. Ha elindul, jó eséllyel nem ér soha haza.


Más kocsijával meg eleve nem szabadna ilyenre meg gondolni sem.


Ha ezt bevállalja, akkor nagy valószinüséggel özvegy lesze egy nagy adósággal a nyakadon.


Nézzen utána a Mitfahrzentrale oldalán, ott megbízható emberekkel tud kedvezö áron hazajutni.

2013. máj. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Hol van a párod Németországon belül? Csak hogy mégis honnan keressek repülőjáratot.
2013. máj. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek Németország Fulda!



Megnyugodtam a válaszoknak én is így gondoltam!

2013. máj. 30. 19:50
 17/32 anonim ***** válasza:
36%

"Engedjem a párom?"

Mi ő? Òvodás, hogy te parancsolsz neki??? Akkor jön amikor akar.

2013. máj. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
90%

[link]


Itt van. Ha pénteken eljön Frankfurtból a Wizzair-rel, 70 euróba kerül a jegy. Az kb. 20ezer forint.

2013. máj. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nézzetek utána, mert én úgy tudom h 2 évig nem vezethetsz külföldön. Egy barátnőmnek állítólag ezért vették el a jogsiját a német rendőrök. De lehet h csak rémmese
2013. máj. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak az a baj, hogy sok km, hanem, hogy Németországban nincs sebességkorlátozás. Nem könnyű szerintem, nagyon kell figyelni, még tapasztalt sofőrnek is, aki nincs ahhoz hozzászokva, hogy a gyorsító sávban 300km/h-val jön valaki.
2013. máj. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!