Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik elhagyták párjukat mert...

Akik elhagyták párjukat mert nem akartak babát vagy nem lehet neki. Van ilyen?

Figyelt kérdés
Mennyi idő kellett az elhatározásra?Hogy csináltátok?
2013. máj. 30. 08:44
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

"meg már nem 30 évestől vállal hanem a fiatalabb lányoktól.

"


Az sem biztos. Fiatal lányként én is akartam gyereket KÉSŐBB. Kb. 28 voltam, amikor azt mondtam, most érzem magam érettnek a gyerekvállalásra.

2013. máj. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
30%
figyelj,én csak annyit tudok neked javasolni,ha te szeretnél babát és úgy látod,a párod hajthatatlan,akkor menj.én beleestem abba a csapdába,hogy rábeszéltem a gyereket.ő nem akarta,de a kedvemért belement.kár volt.inkább el kellett volna szépen válni és olyant keresni,aki babát szeretett volna.
2013. máj. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Utolsó sajnálom:(Miben látod azt,hogy rossz volt belemenni?Nem szereti a babát vagy érezteti,hogy ő nem is akart?
2013. máj. 30. 13:52
 24/25 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok.már nem baba,3 és fél éves nagyfiú.érezteti,igen.állandóan azt mondja,hogy jobb lenne,ha egyedül ellenne,nem kellene vele játszani.legtöbbször lerázza,a fiam pedig mindig vele akar lenni.
2013. máj. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Úh ez nagyon kemény.Pedig az ilyen férfiak miután megszületik a gyerek megváltoznak és imádják a gyereküket.

Fura.Így a gyereked issza meg a levét.((

2013. máj. 31. 20:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!