Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik elhagyták párjukat mert...

Akik elhagyták párjukat mert nem akartak babát vagy nem lehet neki. Van ilyen?

Figyelt kérdés
Mennyi idő kellett az elhatározásra?Hogy csináltátok?
2013. máj. 30. 08:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
93%

Én egyszer szakítottam valaki miatt, aki szeretett volna tőlem gyereket, de én nem akartam. Láttam hogy szenved attól, hogy nem tudja meghozni a döntést. Hát megtettem.. Bár nekem is nagyon fájt. De ez nem egy olyan dolog amiben lehet kompromisszumot kötni. Ha valaki gyerekre vágyik, az nem tud nélküle teljes életet élni. Gondolom én:)

Azóta megnősült, van egy kisfia, úgy tudom tényleg boldog. Ahogy én is a férjem mellett, aki szintén nem akart gyereket.

2013. máj. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
83%
Na fogalmazni nem tudok:) Valakivel. Nem valaki miatt:)
2013. máj. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Ok értem:)

Szóval te léptél ez is ritka:)

Nálunk azt mondta párom menjek ha ez nem jó így de lépni több év után nagyon nehéz:(((Mert szeretem de nagyon szeretnék gyereket is

2013. máj. 30. 09:24
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lépj, mert ha nem lesz gyereketek, akkor egész életedben emiatt fogsz szenvedni! Legyél kicsit önzőbb és törekedj olyan életre amiben boldog lehetsz. Ebben nyilván nem leszek. Oké, hogy szereted, de majd jön olyan akit szintén szeretsz és ő is szeretne gyereket. Így soha nem leszel igazán boldog!
2013. máj. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
59%
nem jobb mindjárt az elején tisztázni, kinek milyen a hozzáállása a gyerekkérdéshez?
2013. máj. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
75%
5-ös vagyok. ha meg közben derül ki, hogy nem lehet, akkor aki ezért elhagyja a párját,az nem is szereti igazán
2013. máj. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

MI úgy indultunk anno,hogy tudtam,hogy nem akar de akkor még én sem ahogy teltek az évek egyre jobban éreztem,hogy szeretnék.

Beszéltem erről vele de nem akar továbbra sem.

Így nekem kel dönteni ami nehéz.Mindig azt mondja párom nehogy azt hidd,hogy ha majd ezzel kezdem egy komának,hogy babát akar örülni fog inkább elmenekül e hallatán.


Mindig úgy állítja be nem találok majd olyat aki akar,mert a mai fiatalok akiknek mindenük megvan az nem adja fel a függetlenségét főleg nem akar gyereket mert minden napra más nője lehetne nem köti le magát.

Ha időset keresek azt mondta kor már az nem fog akarni ha fiatalabbat a jelenlegi páromnál akkor meg az meg még élni akar.

Nem értem miért mondja ezeket mindig:(((

2013. máj. 30. 09:39
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

1es vagyok. Mivel szerettem eleinte én is önző voltam, úgy voltam vele, hogy ha menni akar majd megy. Mi egyébként tisztáztuk az elején is, de ő azt hitte, hogy majd meggondolom magam, csak a fiatalságom beszél belőlem. 24-32 éves koromig voltunk együtt, szóval azért lehúztunk egymás mellett jó kis időt. Az utolsó 2-3 évben esett le neki, hogy én komolyan gondolom amit mondtam. Előtte nem volt téma, hisz én azt hittem elfogadta, ő meg azt, hogy majd ha ideje lesz akkor vállalunk gyereket.

A lényeg hogy eljött nálam egy pont mikor már rossz volt nézni, hogy nem tudja mit csináljon. Már engem frusztrált, hogy nem dönt. Én meg üljek ott, várjak, hogy a pasi akit szeretek hajlandó e velem maradni vagy egyik reggel arra ébredek, hogy azt mondja vége. Ez azért abszurd helyzet volt. SZóval léptem én.

2013. máj. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Párom nem hagyna el neki nincs miért azt mondta ha nekem jó így akkor nincs gond ha nem akkor menjek.

Neki ez kényelmes nem aggódik azon,hogy nem vagyok boldog eltudja nézni és nem zavarja.

2013. máj. 30. 09:44
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nemis szeret igazan, ez az én véleményem...



A sógorom és az ex sógornőjelöltem ment szét 7 év után emiatt. A sógorom azóta sem akar gyereket 33 évesen, az exbarátnője férjhez ment, az hiszem most várják a 2-at....

A lány is szerintem azt hitte változik, hiszen 19 volt amikor összejöttek...

2013. máj. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!