Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki a boldogabb akit elhagytak...

Ki a boldogabb akit elhagytak vagy aki elment?

Figyelt kérdés
Godolom mindenki környezetében vannak szakítások, válások. Nektek mi a tpasztalatotok ki lett boldogabb utána akit elhagytak vagy aki lelépett? Vagy nincs álatlánosítás, kinek "jön be jobban" az élet?
2012. ápr. 11. 22:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt barátomnak jobban alakult azóta a szerelmi élete, mint nekem... Ezt büntetésnek tudom be az élettől, én hagytam el!
2012. ápr. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Engem elhagytak már párszor,de utána nekem lett jobb mindig..:)Visszakapták az élettől..
2012. ápr. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg attól függ h utána normálisan (ösztönből) választasz párt vagy közrejátszik a félelem, a szeretethiány stb
2012. ápr. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát a volt barátom majdnem megcsalt, kicsit kihasznált, kicsit kihasználtam:S Neki azóta van barátnője, volt is, én meg azóta egyedül vagyok. Lényegében én szakítottam de ő se ellenezte. Szóval mi esetünkben annak akit "elhagytak". Többnyire azt vettem észre hogy azoknak nehezebb akiket elhagytak, de utána nekik jobb.
2012. ápr. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha valakit több gyerekkel hagynak ott, nyilván az otthagyó jár jobban, de szerintem itt az élet igazságtalan, és többnyire az jár jobban, aki lelép. Nem sérül, és ált. már van is valakije...
2012. ápr. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Aki lelépett, hiszen a döntés az övé volt.
2012. ápr. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nagy általánosságban az elhagyó a boldogabb. Engem egy másikért hagytak el, de az új kapcsolatában már most szenved a volt barátnőm. A srácnak mindenre van ideje és kedve, csak rá/hozzá nem. Ja, és a srác most vett egy PS3-at, szóval az együtt töltött időnek végleg befellegzett:D:D. Ez az ő büntetése, mert a kapcsolatunk utolsó három hetét végighazudozta.
2012. ápr. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az exférjem két gyerekkel tett az utcára, mert költöztette a barátnőjét magához. Összetettem a két kezemet örömömben, mert előtte nem egyezett bele a válásba, pedig már évek óta nagyon rosszul éltünk.


Nekem ezután albérletek, végül saját lakás, később megismertem a mostani férjem és nagyon boldog vagyok :)


Neki jöttek-mentek a nők, párszor bepróbálkozott nálam is, nagyon sokára állapodott meg. Boldogtalan, alkoholista lett, munkája sincs.

Mit érzek? Elégtételt... megérdemli.

2012. ápr. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Engem a barátom hagyott el. Én nagynehezen túltettem magam rajta, elkezdtem nyitni új emberek felé, kijelentettem, hogy kezdek boldog lenni, már rég nem sírtam amikor egyszercsak megjelent, hogy ő borzalmasan boldogtalan nélkülem és nem alszik rendesen fél éve mióta történt a szakítás.
2012. ápr. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kapcsolat függő. Volt amikor elhagyott voltam, mivel én jobban oda voltam az illetőért ezért nekem rosszabb volt, 2 hétig kicsit összeomlottam, de aztán már nem bántam.

De volt mikor én hagytam el a másikat, nagyon szerettem nehéz döntés volt, de muszáj volt lépni és rosszul éreztem magam utána sokáig. Viszont volt, hogy leléptem és jobban éreztem magam sokkal.

2012. ápr. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!