Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azáltal, hogy elköltöztél...

Azáltal, hogy elköltöztél otthonról, sokkal boldogabb ember lettél?

Figyelt kérdés
Itt azok válasza érdekel elsősorban,akiknek a gyerekkora és a tinédzserkora egyenlő volt a szenvedéssel.Ha így történt,kérlek írjátok le nekem,hogy hány évesen,hová,és milyen okból költöztetek el,és most milyen életetek van?
2011. aug. 24. 18:50
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Illetve,hogy milyen a mostani kapcsolatod a szüleiddel,köszi!(Nem közvélemény kutatás,csak kíváncsi vagyok,mások hogyan élték meg a dolgot!)
2011. aug. 24. 18:53
 2/11 anonim ***** válasza:
Pszichikai terror -mocsok időszak volt az utolsó -sztem már kicsit későn költöztem ,társbérletbe mentem 22 voltam.
2011. aug. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
azóta elváltak jó a viszonyom mind2vel külön külön .Anyummal azért sokkal jobb.
2011. aug. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Igen!


Nem kell hallgatnom, hogy ennyi a rezsi meg annyi mivel magamnak fizetem, és nem kapcsolgatják le a pofám előtt a villanyt... Továbbá senki se dumál, hogy ennyit kell utánam takaritgatni meg annyit!



Apám meghalt 5 éve, anyámmal meg már 2 éve nem beszéltem, és jobb is így!


29/F

2011. aug. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

sokkal jobb lett, nem szónak bele az életembe, anyám nem ordít, apám részeg fejét nem kell minden este néznem.

Amióta nem lakom otthon és ha megyek látogatni, ha valami olyat szólnak mi nem tetszik és nem is jogos akkor kiosztom őket, már meg merem védeni magam. Ha ők jönnek hozzánk és ha már kicsit fel akarják emelni a hangukat, akkor mondom nekik hogy kívül tágasabb és itt nem szokás ordibálni.


22 voltam mikor elmenekültem tőlük, a páromhoz jöttem szerencsére nem dobott ki az éjszaka közepén.


Sokkal jobb ember lettem, nyugodtam, és tudok örülni mindennek.Ennél jobb életem már nem lehetne

2011. aug. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lelki terror, kívülről mutatták a példás családot, közben meg sokszor enni sem adtak, kivételeztek. 19 voltam, mikor eljöttem, párommal próbáltam ki az életet. Azóta sem hallottam felőlük, csak azt, hogy mindenkinek máshogy adják elő a történetet, de nekem mindegy, most már boldog vagyok, azóta családot alapítottam, szépen élünk.
2011. aug. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

20 éves voltam, amikor végleg elköltöztem, összebútoroztunk a párommal, aki azóta a férjem.

Mióta eljöttem onnan, megszűntem ingyencselédnek lenni.

2011. aug. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Anyám boldogtalansága rajtam csapódott első sorban. Nevelőapám alkalmatlan mind az apa szerepre, mind a férj szerepére. Rengeteget vigyáztam a két kis tesómra. Tinédzser korom nem volt. Lelki terror... Meg is lett az eredménye.

Másfél éve megismertem a szerelmemet, rá fél évre összeköltöztünk. Azóta rengeteget változott az életem, kiegyensúlyozottabb vagyok, s végre el kezdtem élni. Nincs kihez igazodnom, nincsen ordibálás... Helyette itthon vár egy szerető férfi, akire mindig, minden körülmények között számítok, s úgy fogad el, ahogy vagyok. 21 évesen jöttem el otthonról.

2011. aug. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, határozottan. Van esélyem életben maradni és egy saját, boldog és tartalmas életet felépíteni.
2011. aug. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én még nem költöztem el, de már nagyon akarok. 17 éves koromig a nevelő apám terrorjának voltam kitéve. Mindig ideges volt. Ilyenkor mindent dobált verte a falat, és anyámat ócsárolta. Én annyira féltem tőle hogy inkább a szobámba zárkóztam.

4 éve külön élünk tőle. De azóta se lett jobb, anyámmal borzalmasan megromlott a kapcsolatom. Illetve a testvéreimmel is akik nem laknak velünk de mindig meg van a véleményük arról hogy mit és hogy csinálok. Elegem van már hogy mindenki beleszól az életembe. Most ha minden jól megy akkor felvesznek suliba messze anyámtól. Közös albérletbe megyek, még nem tudom kivel de biztos jobb lesz mint most.

2011. aug. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!