Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik elhagyták párjukat mert...

Akik elhagyták párjukat mert nem akartak babát vagy nem lehet neki. Van ilyen?

Figyelt kérdés
Mennyi idő kellett az elhatározásra?Hogy csináltátok?
2013. máj. 30. 08:44
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Mindig azt mondja párom nehogy azt hidd,hogy ha majd ezzel kezdem egy komának,hogy babát akar örülni fog inkább elmenekül e hallatán.


Ez nem igaz.Nem mindenki menekül,aki meg a baba hallatán megijed az hadd menjen.

extra eset de mi kb ezzel inditottuk a megismerkedést,házzasság gyerek az első kérdések közt volt,ja és 19éves voltam mikor megismertem a férjem.


Mivel neki ez az élet jó,neked kel dönteni.Az hogy te szenvedsz az a te bajod és nem az övé,ha bevállana egy gyereket akkor meg forditva lenne ő szenvedne te lennél boldog és ez sem igazságos.

2013. máj. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez a "mai fiatalok nem akarnak gyereket" is hülyeség.

Mikor a férjemmel komolyabbra fordult, ő hozta elő, hogy számára fontos a házasság, és minimum két gyereket szeretne.

Körül kell nézni.

Egy kicsit úgy jön le nekem a leírásod alapján, hogy ezzel tart sakkban. Mehetsz, de más sem akar gyereket. Akkor minek mennél?

Bár én pesszimista vagyok, és hajlamos minenhol mumust látni.

Nem tudom hány éves vagy, de nekünk nőknek eléggé behatárolódik a gyerekvállalás.

Ugye 35 fölött rizikós, 40 fölött meg az orvosok is ellenjavallják. Példaként a keresztanyám esete. Hitt a férjének, hogy milyen jó így kettesben. Aztán beletemetkezett a munkájába, elterele a figyelmét a gyerekvállaláson. 39 évesen tért magához, majd megszakadt egy babáért. Elhagyta a férjét, megtalálta élete társát. Most 45 éves, négy éve lombikoztak, már hitel van a házon. A kora miatt az újabb lombikot elutasították.

Szegény nagyon készen van. Most azt fontolgatja, hogy elhagyja a pasit, hogy neki lehessen gyereke.

2013. máj. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
ez hülyeség amit a pasid mond,kezdjük azzal én az elején tisztáztam a párommal akar e gyereket,ő azt mondta persze és akkor volt 23 éves.Most 27 évesen sem gondolja másképp,pedig fiatal és élhetne még,tehát ez a minden fiatal férfi utálja a gyerekvállalás gondolatát is" egy baromság. Megmondtam neki akkor,hogy én már idős vagyok a várakozáshoz,ha nem akar gyereket akkor én megyek tovább és kész.Ugyanez volt az eljegyzéssel is és nyertem XD
2013. máj. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Én is elhagytam a volt barátomat. Ha "véééletlenül" teherbe esek, akkor tuti támogatott volna mert már volt így egy gyereke, de én nem vagyok az az átverős fajta. Úgyhogy kerestem egy olyan férfit, akivel közösek a céljaink és jól megvagyunk. Hidd el, vannak olyanok akik szintén szeretnének családot. A párod azért mondogatja, hogy nem találsz senkit, mert kényelmes neki a kapcsolat és próbál maga mellett tartani.
2013. máj. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm.igen én is úgy érzem nem akar elengedni és próbálja a rosszat mondani csak,ne lépjek.

Sajnos ő sem akar nősülni már.

Mindig azt mondja neki a kényelem nyugodtság fontos.

Ma azt mondta amilyen pasik nekem tetszenek korban annak már van gyereke vagy nincs és nem akar mert szabadnak akar maradni.

Úgy csinál mintha rosszul döntenék ha elhagyom mert nem ugrálnak a férfiak a gyerek gondolattól és le is lépnek ha ezt meghallják.

30 éves vagyok.

2013. máj. 30. 13:04
 16/25 A kérdező kommentje:
Közben meg félek kifutok az időből:(
2013. máj. 30. 13:11
 17/25 anonim ***** válasza:

"Ma azt mondta amilyen pasik nekem tetszenek korban annak már van gyereke vagy nincs és nem akar mert szabadnak akar maradni. "


Ez nem igaz, a 30-35 éves korosztály az, ahol többen azt mondják, hogy már jöhet a családalapítás. Rokonságban most van egy válás, ott nem lehetett gyerek a nő problémája miatt, a 35 éves férj most lépett le mással, várják a babát...


Azért visszavághatsz neki, hogy ő meg majd csak olyan nőt fog találni aki már elvált, van 1-3 gyereke és nevelheti majd más kölkét... Vagy ha jó pasi kereshet huszonéves fiatal pipiket, aztán egyszer majd valamelyik úgy akar férjet fogni, hogy véletlenül teherbe esik.

2013. máj. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Azt mondta neki már nem is kell nő meg van ő nélkülük is ha én nem lenék majd.

Nagyon furcsa.

Meg sok rosszat mond a gyerek dologról ami már durva

2013. máj. 30. 13:19
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Két történetem van:

Barátnőm : diákszerelem, házasság, a férfi meddő. Végül örökbe fogadtak, boldog szülei egy kedves kislánynak.

Osztálytársam: diáklányként beleszeret egy elvált férfiba. Tíz évig együtt vannak, mert ő fiatal, a férfi meg "még nem" akar gyereket. Tíz év után leánykérés, a fickó kikötése: gyerek már nem kell...

Magyarul friss husi, kiszolgálás igen, igazmondás nem.

Lelki válság, évekig senki, majd 35 fölött az igazi, akitől megszületett a várva várt baba. Jövőre házasodnak.

Véleményem: csak olyan párod legyen aki őszinte és tisztel. Ha nem ilyen elmehet, akár akar gyereket, akár nem.

2013. máj. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Igen míg én várok hátha megváltozik amit nem fog addig elszalasztom a rendes férfiakat.

Sokszor úgy érzem már nem találok magamnak majd férfit aki ugyan ugy szeretne babát mint én.meg már nem 30 évestől vállal hanem a fiatalabb lányoktól.

2013. máj. 30. 13:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!