Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van a tesómból! Mit...

Elegem van a tesómból! Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
én 20 éves vagyok,tesóm 23. Soha nem voltunk jóban. De már kezd nagyon elegem lenni belőle. Állandóan azt vágja a fejemhez h én mindig utánozom őt. Mert volt egy időszak mikor elkezdtem én is ugyan arra aszórakozóhelyre járni ahova őt. De azt hozzá teszem h mikor én elkezdtem oda járni ő már hónapok óta nem volt ott. Mert veszek egy felsőt,ami hasonlít egy kicsit az övére. Eléggé hasonlítunk is egymásra. Volt olyan hogy mondtam otthon ha megkapom a pénzem befestetem barnára a hajam. Erre ő mivel neki elöbb lett pénze mint nekem már másnap barna volt. Én mikor befestettem a hajm barnára akkor egyből mondta h megint utánzom őt. Én nem bírtam sokáig barna lenni,vissza festettem szőkére a hajam. Elöbb mint ő. Pár hónapra rá ő is. és ugyanolyan szinű hajfestéket vett mint amilyet én szoktam. Mikor látta h én is megvettem a haj festékem,és h ugyanolyan,akkor is azt mondta h minek veszek én olyat,mert utánzom :S hiába mondtam nekih én mindig ilyet veszek. A mult héten befestettem megint barnára a hajam. Kérdezte anyámtól h milyen szinűre kente a hajam. Anyu megmutatta neki a dobozt. Mondta h tetszik neki,ő is fog venni ilyet. Már előre félek h mit fog levágni,h én már megint utánzom :S
2009. okt. 5. 10:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer jól pofán kéne b@szni, aztán azt mondani: "Látod, te ilyet még nem csináltál, nem utánozlak!"


Komolyan mondtam =)

2009. okt. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Elég sajnálni való,hogy vagytok ketten, testvérek, és örülhetnétek egymás létezésének, ehhelyett gyűlölködtök. Teljesen mindegy, hogy kinek milyen színű a haja. Nem lehetne megpróbálni jóban lenni? Van egy romantikus regény egy ikerpárról, akik tök egyformák, és mindent megtesznek hogy még egyformábbak legyenek. Habár lelkileg különfélék, szeretik egymást, és mindent megtesznek egymásért. Még azt is, hogy egymást helyettesítik a hitvesi ágyban, hogy egyikük elszökhessen a rossz házasságból. Danielle Steal: Tükörkép.
2009. nov. 1. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
(Ez nem ilyen egyszerű, hogy nőjenek fel. A körülmények alakítják az embert.) A nővéred nem tudja megemészteni, hogy te is nő lettél, konkurenciát lát benned. Valószínűleg baj van az önbizalmával, ha ennyire rosszul reagál rá, hogy még egy fiatal nő van a családban. Életetek végéig versengeni fogtok egymással, mert neked meg fontos, hogy hangsúlyozd a női jelenlétedet, mióta nem vagy "szürke kis egér". Mi lenne, ha csinálnátok valami közös programot (főzés, kirándulás) és megpróbálnád vele megbeszélni a megváltozott helyzetet. Tényleg gyerekesen viselkedtek, mert benne ragadtatok egy kamaszos élethelyzetben. Próbáljatok meg közös erőfeszítéssel túllépni rajta!
2009. nov. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ismerek egy jó bérgyilkost XD



Nem kell vele törődni ilyen egyszerű. A tesód nagyon gyerekes és nem vall sok észre ez a jellem. Legyél te is kikészítű. Kezd el azt csinálni, hogy minden mozdulatát, mondatát kigúnyolva utánozod, ha azt mondja, hogy majmolod őt. Egyszer csak vagy sírva fakad, vagy megtép, de az tuti, hogy kikészül XD Gyerekes megoldás, tudom, de ha idegelni akarod ez a jó. :P

21/L

2009. nov. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hát sztem meg ő akar téged utánozni:) Megemlíthetnéd neki h neked ez egy kicsit különös. Amúgy meg ne foglalkozz vele. Ha vmi terved van nyíltan mások előtt hozd fel h te pl barna hajat szeretnél, így ha ő utánad festi be akkor nem mondhatja h te utánozod őt. Mást nem tudsz vele kezdeni. Sztem eléggé önbizalomhiányos a tesód. Inkább sajnáld minthogy haragudj rá.
2009. nov. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!