Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van anyámból és a...

Elegem van anyámból és a tesómból! Hogyan tudnám leszoktatni erről őket?

Figyelt kérdés
Állandóan be áálnak mögém mikor netezek,ha iwiwet nézem,ha levelet irok,ha csak olvasok itt dekkolnak és lesnek Idegesít!!!! Ilyenkor mindig látványosan nem csinálok semmit,mert hiába szólok nem veszik a lapot. Már többször megkérdeztem tőlük h most mit néznek,vagy h ide akarnak ülni vagy mi. A válasz ilyenkor az h semmit,meg h nem,és ha szolok h akkor meg minek bámulják mit csinálok akor én vagyok lecseszbe,és velem puffog anyám is h kikötteti a netet,meg hő többet nem fogja ki fizetni. A vicc,az h én fizetem. Diákként ezért dolgozom minden hónapba legalább 3 napot,h ki tudjam neki fizetni az internet számlát. Hogyan tudnám ugy leszoktatni erről őket h ne én legyek a bunkó?
2010. márc. 22. 11:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Uh szegény!Nem tudom miért csinálják, én nem nézem mit olvasgat írogat a 13 fiam mert nyilván nem tartozik minden rám!:) Szerintem te is állj a hátuk mögé amikor ők gépeznek hátha veszik a lapot!
2010. márc. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld átrakni a gépet valahova ahol nem tudnak mögötted állni.Nekem is csinálták egy ideig de sztem ők ezt észre sem veszik.Meg kell velük beszélni hogy ne csinálják mert neked is van magánéleted.
2010. márc. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Hát ez elég nevetséges anyukádék felől..mond meg neki egyszerűen hogy hagyjon békén és foglalkozzon a saját dolgával és ne nézze mit csinálsz mert zavar téged te se állsz a hátamögé mikor ő csinál valamit és lesed minden lépését. Engem is nagyon idegesit ha valaki nézi mit csinálok, beleszól stb. de ilyenkor elis küldöm mert nagyon bosszant.
2010. márc. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Rúgjál alájuk!
2010. márc. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A te helyzeted még egész jó, mert családtagokról van szó. Nekem 2 munkatársam csinálja ugyanezt, ugyanis idejük nagy részében nincs mit csinálniuk, így engem zargatnak. Egyébként teljesen jó emberek, csak nincs mit csinálniuk, és nem fogják fel, hogy zavarnak a munkámban.

Nálam az működött többé-kevésbé, hogy ha jönnek bámulni, akkor elkezdek valami olyannal foglalkozni, ami őket marhára nem érdekli, pl fizikai képleteket nézegetek. Ha ezt megfejelem azzal, hogy még el is kezdek róluk magyarázni, garantált a siker pár percen belül. Mivel a te esetedben közeli családtagokról van szó, szerintem nyugodtan mondd meg nekik, hogy zavarnak téged.

2010. márc. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is úgy tenném a gépet,hogy mögéd ne tudjanak állni.Így már csak a monitor hátulját tudják nézni,meg az arcodat...
2010. márc. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez egy baromi rossz szokás, és szerintem nem szoknak le róla. Én 27 vagyok, nekem még mindig csinálják a szüleim, pedig nem is otthon lakom:) Pl lapozgatok egy újságot, apám beáll mögém...fúúúú, engem annyira idegesít...olyankor arrébb lépek, és odanyújtom neki az újságot, akkor eszébe jut "ja, te nem szereted, ha mögéd állok" De a hajamat is szokta babrálni, addig már eljutottunk, hogy ha frizurában van, ne nyúljon hozzá.

Mondd meg nekik, hogy idegesít, ha a hátad mögött zizegnek, bár szerintem semmi hatása nem lesz, de egy próbát megér:)

2010. márc. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Na lmondom nálunk hogy szokott lenni:

-gépezek netezek msnezek ilyesmi

-anyám bejön elkezd kérdezgetni meg beleszólni meg nézni h mit csinálok

-[Widows gomb+L = zárolás] kimegyek.5 perc múlva anyám is kijön mert nem tudja a jelszóm és nem tudja piszkálni a gépem. ennyi. visszamegyek és folytetom

2010. márc. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!