Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van a tesómból! Mit...

Elegem van a tesómból! Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
én 20 éves vagyok,tesóm 23. Soha nem voltunk jóban. De már kezd nagyon elegem lenni belőle. Állandóan azt vágja a fejemhez h én mindig utánozom őt. Mert volt egy időszak mikor elkezdtem én is ugyan arra aszórakozóhelyre járni ahova őt. De azt hozzá teszem h mikor én elkezdtem oda járni ő már hónapok óta nem volt ott. Mert veszek egy felsőt,ami hasonlít egy kicsit az övére. Eléggé hasonlítunk is egymásra. Volt olyan hogy mondtam otthon ha megkapom a pénzem befestetem barnára a hajam. Erre ő mivel neki elöbb lett pénze mint nekem már másnap barna volt. Én mikor befestettem a hajm barnára akkor egyből mondta h megint utánzom őt. Én nem bírtam sokáig barna lenni,vissza festettem szőkére a hajam. Elöbb mint ő. Pár hónapra rá ő is. és ugyanolyan szinű hajfestéket vett mint amilyet én szoktam. Mikor látta h én is megvettem a haj festékem,és h ugyanolyan,akkor is azt mondta h minek veszek én olyat,mert utánzom :S hiába mondtam nekih én mindig ilyet veszek. A mult héten befestettem megint barnára a hajam. Kérdezte anyámtól h milyen szinűre kente a hajam. Anyu megmutatta neki a dobozt. Mondta h tetszik neki,ő is fog venni ilyet. Már előre félek h mit fog levágni,h én már megint utánzom :S
2009. okt. 5. 10:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
mond meg neki hogy nem is lenne érdemes őt utánoznod, mert nem szeretnél egy csicskaribancra hasonlítani
2009. okt. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom mit kellene tenned, de úgy hangzotok mintha mindketten 16 éves kis tinik lennétek, akiknek az a legnagyobb problémájuk, hogy milyen színűre fessék a hajukat. Szerintem nőjetek mindketten fel.
2009. okt. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
hidd el elég nehéz volt ugy felnőni,h állandóan azt ordítozza nekem h utánozozm,sőt az ismerőseinek is ugy állít be mint az utánzó majom hugicát. próbálok kitőrni az árnyékából,de mindig visszahuz(PL: hajfestés) és akkor még én vagyok a hibás,az utánzós. nagyon szarul esik ez még így 20 évesen is
2009. okt. 5. 10:52
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

20 és 23?!?

Háát, szerintem inkább tanulj, foglalkozz a barátaiddal, tervezd az életed, olvass......

És fogd fel, hogy már elmúltatok 12 évesek.

2009. okt. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
én tanulok,lógok a barátaimmal,és tervezgetem a jövőmet,persze. Alap. De tesómtól csak állandóan azt hallom h utánzom és h semmire nem vagyok jó. Ez így megy azóta h elkezdtem buliba járni 16 éves koromban. Nagyon rossz. és tök lelomboz. Ha nyukámnak szolok ő azt mondja h tul reagálom. Az elöbb azt vágta a fejemhez tesóm h bejön nekem a pasija,és h szálljak le róla,meg ne kellesem magam elötte. Mondom neki h minek kéne az ő barátja nekem is van,már 3 éve együtt vagyunk,meg nem is jön be nekem az ő barátja. meg mi az h kelletem magam? Azért mert itthon pizsomában ki merek menni a konyhába és a pasija is itt van? de csak ordítozott velem,h állítsam le amagm... :S
2009. okt. 5. 11:16
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem féltékeny rád de nagyon.Küld el dokihoz :):)
2009. okt. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nőjetek fel mind a ketten!Ennyi a tanácsom...
2009. okt. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
43%
nálunk hasonló a helyzet, csak én vagyok a fiatalabb és úgy terrorizálom a bátyám, minden rossz elszólásért, vagy bármit csinál lecseszem:) persze csak viccből mert egyébként semmi bajom vele. Néha látom rajta hogy már nagyon elege van meg szarul esik neki, de nem tudok mit csinálni, csesztetés függő vagyok!!! És pontosan tudom azt is hogy miért tudom őt csesztetni. Mert nem bízik magában és elhiszi hogy jobb vagyok nála. Simán megoldhatná a helyzetet, pl. lesz*rja a mit csinálok és mindig érezteti hogy nem érdekli a véleményem. csináld te is ezt. de hitelesnek kell lenni és kitartónak. szerintem a nővéred is csesztetés függő! már ha van ilyen.
2009. okt. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Féltékeny rám? hát nem tudom... Mikor kicsik voltunk akkor is ő volt mindig az aki a központban volt,és ahogy nőttünk próbáűlt engem a háttérben tartani. Ez 16 éves koromig ment is. Addig egy szürke egér voltam. Aztán elkezdtem buliba járni,hajat festeni,öltözködni. próbálok tudatosan figyelni h ne járjak olyan helyekre ahova ő is, ne vegyek hasonkló felsőt mint az övé. Próbálok a háttérbe maradni,csak h elkerüljem a vitákat. De lassan már ott tart a helyzet h el akarok költözni,lehetőleg minnél meszebb tőle. nagyon unom,h akármit csinálok,csak lehuzza az önbizalmam,és éget ahol csak tud.
2009. okt. 5. 11:51
 10/15 anonim ***** válasza:
66%
Ez a szöveg most úgy hangzott,Kedves Előző,mintha egy 13 éves dedós idióta lennél.Mondd,az életben másokkal is ilyeneket csinálsz,vagy csak a bátyáddal?Nem hiszem,hogy rajta kívül mást mersz b@sztatni...Ha egyszer tudod,hogy komoly ember,akkor miért cseszed fel az agyát?!Játssz inkább a téren a pajtásaiddal....:-)
2009. okt. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!