Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van abból a tahó,...

Elegem van abból a tahó, semmit sem csináló tesómból, mit csináljak? 13/L

Figyelt kérdés

Haza jött,eszik és látja,hogy pakolok.Megkértem,hogy anyáék szobájába az ágyat egy kicsit pakolja össze.Erre ő fel van háborodva...Azt csinálta,hogy amikor leültem ide jött és a 8 kg-s!!! táskáját ide dobta a lábamhoz és még a lábamat is csavargatta,pont ahol fáj,mert csontkinövés van ott.Mama segített pakolni,felállni is alig bírok,Mama azt mondta,hogy jobb esetben súlyosan megzúzódott.Nagyon nagyon fáj.Egész héten annyit csinál,hogy vasárnap az asztalról elpakol.Ennyi,kész kifújt a heti munkája.Engem ez nagyon zavar,mert mindig én csinálom házi munkát,meg anya és apa.Néha már úgy érzem,hogy nem gyerek vagyok,hanem egy cseléd lány.Neki csak tátani kell a száját a kis királyfinak és hó elején megkapja...

Még azt csinálja,hogy bevisz 2 liter innivalót meg fél hűtőt...És csak gépezik.Nekem 2 óra hosszát kell tanulnom,amikor ő 1,est vagy 2-est kap akkor semmi baj,de nekem persze nem lehet egy 3-asom...

Mama (a másik) így is daganatos és le sem megy meglátogatni,most itt ülök mint egy bábu eltörött lábakkal azt hittem a házat tele sírom,mert nagyon fáj,mit lehet csinálni egy ennyire tahó 18/F-l??

13/L:(:(

Esetleg feljelenthetem,h eltört a lábam??Köszönöm a válaszokat=)


2011. márc. 11. 15:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Elso sorban azt ajanlom menjel orvoshoz a labad miatt.

Masod sorban ezt komolyan beszeld meg a szuleiddel. Igy nem lehet tovabb elni. Borzalmas hogy milyen testvered van. Megerdemelne hogy a nyakat kitekerjek.

2011. márc. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A szüleidnek kellene kezdeni valamit ezzel a helyzettel, nem neked. Beszélj velük, hogy ezt te már nagyon nehezen viseled, tegyenek valamit!
2011. márc. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
oké,köszönöm=),remélem bezárják egy gumiszobába-_-"
2011. márc. 11. 15:38
 4/12 anonim ***** válasza:
24%
Hát pedig most is gépezel.
2011. márc. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Undorító egy szánalmas tahó testvéred van:(. Jól fel kéne pofozni.Komolyan, szóhoz sem jutok, hogy ilyen van. Anyudék már tudják a lábadat? Meg kéne neki mondani, ha nem változik, csomagolhat....
2011. márc. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig tűrték a szülök, nem hiszem, hogy most majd fellépnek a testvér ellen. Valószínűleg eddig sem bírtak vele, de ők is hibásak,amiért elkényeztették. Mindenesetre hátha most a lábad "jól" fog jönni ehhez, hátha felébreszti a szüleidet. Azért mert lány vagy,ne dolgozz többet a fiútesódnál otthon. A házimunka mindenki feladata, aki a házban lakik.
2011. márc. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja és orvosnál mondd, hogy mi történt, és csináltass látleletet. NE HAGYD MAGAD LEBESZÉLNI!!!!! 8Szüleid által sem!) Feljelentéshez látlelet kell. Ha a szülők megpróbálják eltusolni az ügyet, fordulj a rendőrséghez vagy gyermekvédelemhez! Nem visznek rögtön nevelőotthonba (ne hagyd magad ezzel lebeszélni!) de a bátyádat remélem,megbas.szák.
2011. márc. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Na,voltunk az ügyeleten,súlyosan megzúzódott és anyáék azt mondták,ha még1x ilyet mer csinálni(anya és apa rendőr)akkor feljelentik őt,bántalmazás miatt,és meg van beszélve minden...Most már mindenki ugyan úgy fog dolgozni,viszont én a hónapban nem mehetek iskolába-_-"

ha egy lábtörés kellett neki ehhez akkor így járt...

Köszönöm a válaszokat!=)

2011. márc. 11. 17:52
 9/12 anonim ***** válasza:
Gyógyulj meg hamar és vigyázz magadra!
2011. márc. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
utolsó:köszönöm szépen,nagyon aranyos vagy:)
2011. márc. 11. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!