Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? (többi lent)

Mit gondoltok erről? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy pár, már több mint egy éve házasok, a nő a házasság után egy hónapra esett teherbe a férfitól. A férfi nem szereti a gyerekeket és valójában nem is szeretett volna de a nő igen, ezért megtartották. Most a baba 4 hónapos és mivel a férfi elég jól keres így úgy döntöttek elutaznak pár hétre kikapcsolódni a gyerek nélkül. A babát a nagyszülőkre hagyták akik ellenezve, de elvállalták.. és most miközben a pár üdül, és elég sokat foglalkoznak egymással, lehet hogy a nő megint terhes.. tényleg nagyon felelőtlenek? mit gondoltok?
2013. máj. 25. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Én még ilyent nem is hallottam,hogy egy 4 hónapos még anyatejen kéne élnie babát,a nagyszülőkre hagyjanak és elmenjenek.Semmi anyai érzése nincs és egyszerűen botrány.39/N
2013. máj. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Azt gondolom, hogy akármit is gondolok, az őket nem érdekli.

És amit k csinálnak, az meg engem nem érdekel, mert semmi közöm hozzá.


Remélem azért van időd más magánéletét figyelni és elemezni, mert neked nincs semmi problémád.

2013. máj. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Semmit foglalkozz a saját dolgoddal.
2013. máj. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
7%
Nekik egy gyerek se kell,nem hogy kettő!!!
2013. máj. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A kérdező nem azt kérdezte,hogy mi foglalkoztassa.
2013. máj. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért pontozzák gyerektelen nők,férfiak ill. kamaszok ezt a kérdést,mert gyerekes anyaként mondom kizárt,hogy gyerekes szülő így lepontozza az első válaszadót.
2013. máj. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem gáz. 9 hónapig gondolkozik, hogy Úúúristen,milyen lesz,meg minden, ha meg megvan nem használ ki minden percet ,hanem egyből lelép? Én 17 vagyok, nincs gyerekem, de tudom,hogy sosem csinálnám ezt meg -.-
2013. jún. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!