Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ellenálljak a szomszéda...

Hogyan ellenálljak a szomszédasszonynak?

Figyelt kérdés
Vagy nem is tudom, hogy ellenálljak-e. Fiatal, csinos, kedves és foglalkozik velem nem úgy mint a feleségem. Mármint ő is szinte tökéletes de valamiért sose ér rám és ez így nálam nem működik. A szomszéd mindig kint van és kitalál valamit, hogy beszélgethessünk, amikor meleg van akkor csak bikiniben mászkál előttem és nem tudom levenni róla a szemem pedig neki is van férje de mindig máshol van. Nagyon nehezen tudom rávenni magam, hogy ne menjek át hozzá és csináljam amit kell. A feleségem talán észrese venné hogy hol vagyok. Lehet, hogy valaki szemében egy undorító dög vagyok de szeretném legalább egyszer megkapni azt a nőt. Szerintetek mit csináljak? Adjak fel egy 8 éves kapcsolatot egy ilyenért vagy továbbra is próbáljam magamra vonni a feleségem figyelmét?
2013. máj. 19. 12:07
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
22%
te undorító dög...
2013. máj. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
Fogalmazni sem tudsz :D a hogyan ellenálljak helyesen : hogyan álljak ellen.. biztos, hogy a kapcsolat 8 éves, és nem te?
2013. máj. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
nem kell osztani a kérdezőt. egy kapcsolathoz két ember kell. ha már ennyire rosszul érzed magad vele, válj el.
2013. máj. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

Nem akarok beleszólni annyira, de a hogyan ellenálljak és a hogy állnak ellen is helyes.


Hogy a kérdésre is válaszoljak, nem vagy undorító csak kihűlt a kapcsolatotok. Ez nem teljesen a férfi hibája, tudjátok ehhez is 2 ember kell.

2013. máj. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
*hogyan álljak
2013. máj. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Most akkor "hülye sárkány" vagy "szinte tökéletes"? Döntsd már el!
2013. máj. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Kívül tökéletes, belül nem.
2013. máj. 19. 12:47
 18/32 anonim ***** válasza:
Dugd meg a szomszédot, aztán válj el.
2013. máj. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Inkább előbb váljon el.
2013. máj. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Ha ennyire rossz a kapcsolatotok, miért nem válsz el?
2013. máj. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!