Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ellenálljak a szomszéda...

Hogyan ellenálljak a szomszédasszonynak?

Figyelt kérdés
Vagy nem is tudom, hogy ellenálljak-e. Fiatal, csinos, kedves és foglalkozik velem nem úgy mint a feleségem. Mármint ő is szinte tökéletes de valamiért sose ér rám és ez így nálam nem működik. A szomszéd mindig kint van és kitalál valamit, hogy beszélgethessünk, amikor meleg van akkor csak bikiniben mászkál előttem és nem tudom levenni róla a szemem pedig neki is van férje de mindig máshol van. Nagyon nehezen tudom rávenni magam, hogy ne menjek át hozzá és csináljam amit kell. A feleségem talán észrese venné hogy hol vagyok. Lehet, hogy valaki szemében egy undorító dög vagyok de szeretném legalább egyszer megkapni azt a nőt. Szerintetek mit csináljak? Adjak fel egy 8 éves kapcsolatot egy ilyenért vagy továbbra is próbáljam magamra vonni a feleségem figyelmét?
2013. máj. 19. 12:07
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
92%

Nem tudom mit pampogsz itt, mikor a feleséged melletted vált ilyenné-mint amilyenné.

Amúgy is a comcéd ződje mindig is ződebb mig rá nem jössz, hogy ugyan olyan, vagy még rosszabb mint az, aki mellett élsz. Az legalább tudja a "kicsinyke" hibáidat, és tedd össze a két kezed, hogy nem talált egy fiatal bikát még magának..mert akkor lesnél egy nagyot:DD

2013. máj. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
82%
Próbáltál már beszélni erről (figyelem hiánya) a feleségeddel?
2013. máj. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem becsüld meg amid van.


Nem vagy állat, hogy az ösztöneidnek ne tudj parancsolni.

A házasságodat pedig próbáld rendbehozni, mert valami nagyon nincsen rendben, ha ennyire félrekacsintgatsz. Ha pedig meg akarod tenni, akkor legyen benned akkora gerinc, hogy előbb szakítasz a feleségeddel, meg ne alázd.

Döntsd el, hogy akarsz-e a feleségeddel maradni, vagy sem, a kecske és a káposzta egyszerre nem marad meg..

2013. máj. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
De hogy beszéljek vele ha mindenért ordibál? Annak meg nincs értelme hogy egymás ellen üvöltözzünk. Mert ő kritizálhat de én nem. Hülye sárkány.
2013. máj. 19. 12:15
 5/32 anonim ***** válasza:
87%
Akkor minek vetted el azt a hülye sárkányt? Biztos ő is rohadtul unja a pofádat, nem vagy neki érdekes egyáltalán, azért szarja le a fejed. Inkább válj el.
2013. máj. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
79%

4 Kérdező, én a helyedben nem mondanám a sárkányosodást, mert melletted vált azzá. Te melletted, és ez rád nézve szegénységi bizi.


Mert egy Férfi mellett az ember tud Nő lenni, de egy mezei pasi mellett-soha. A mezei pasinak csak a sárkányka dukál:D

2013. máj. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
2013. máj. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

16 vagy, és épp nagyon unatkozol?

Facebookozz, de ne minket fárassz.

2013. máj. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

Úgy hogy kérdező legközelebb kétszer gondold meg, hogy kit sárkányozol le, mert önmagadról állítod ki idegen emberek szemébe a bizit:DD


6-os voltam.

2013. máj. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Akkor még nem volt az mikor elvettem bár voltak jelei. Miért én tehetek róla? Szerintem mindent megadtam neki amit kért.
2013. máj. 19. 12:24
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!