Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok egy ilyen...

Mit gondolnátok egy ilyen "menyről" és "unokáról"?

Figyelt kérdés
Van már egy óvodás kisfia, de sosem volt együtt, kapcsolatban az apával! A gyereket hangzatosan közös felügyelettel nevelik, ami abban nyilvánul meg, hogy kicsi kora óta 2-3 napra megválik a gyerekétől. Ha 10 éven felüli gyerekről lenne szó rendjén lenne, de 1-2 éves korától így van! Karöltve a fiú barátnőjével és a saját párjától vagy a fiatoktól is azt várná szálljon be a családi idillbe. Emellett a nagyszülőknél is sokat van kisgyerek, mert ő dolgozik, pasizik. Az apa barátnőjének a szülei is sokat vigyáznak rá. Ez elvárható a "mostohanagyszülőktől"? Nem fogalmazta ezt így meg, nem kért soha semmit, de ha ott úgy működik, talán ez lenne neki természetes. Elfogadnátok ezt a helyzetet?

2013. máj. 17. 11:15
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
94%
Hat mivel semmi kozom hozza, hogy a fiam kit valaszt, raadasul ilyen rosszindulatu sem voltam soha, elfogadnam. Te nyilvan nem fogod.
2013. máj. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
91%
Mi a probléma?szerintem rendjén van igy,sőt,ha én lennék a csaj helyébe örülnék neki hogy igy sikerül megoldani a gyerekkel kapcsolatos dolgokat.
2013. máj. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

" Emellett a nagyszülőknél is sokat van kisgyerek, mert ő dolgozik,pasizik"

Először is miért baj az,hogy dolgozik?És honnan veszed,hogy pasizik?Ne legyél ilyen rosszindulatú.Ha nem dolgozna az lenne a baj ha meg....ne kötözködj feleslegesen

2013. máj. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
El elfogadnám,bár nem rajonganék a helyzettért.
2013. máj. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Csak pasizik, ha már a másodikkal van együtt azóta hogy 5 éve szült egy harmadiktól.
2013. máj. 17. 11:22
 6/28 A kérdező kommentje:
A munkával az a baj szintén hogy a gyerek kicsi, másfél éves kora óta csinálja.
2013. máj. 17. 11:23
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

A nők szeretnek harcolni az egyenjogúságért, de ha arról van szó hogy egy apának legyenek ugyanolyan jogai, mint egy apának, akkor felháborodnak. Ha egy baba nem anyatejes, akkor miért ne tölthetne pár napot az apukájával? Ugyanúgy joguk van egymáshoz, mint az anyával. Mi nem váltunk el, az én lányom is sokat volt kettesben az apjával mert egyetemre jártam amikor kicsi volt.

Azon is felháborodsz, ha egy gyerek az apja nélkül tölt 2-3 napot? Vagy az le van szarva, hogy az apa/gyerek mit érez?


Nagyszülők: én még nem vagyok az, de nagyon remélem hogy ha az leszek akkor sok időt tölthetek majd az unokáimmal. Gyerekként is imádtam a nagyszüleimmel lenni. Ez most valami modern kori baromság, hogy a gyerek lelki sérült lesz ha a nagyszüleivel van.

Ha a nagyszülőnek ez teher, nyissa ki a száját. Néma gyereknek....

2013. máj. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Fontos az apa-gyerek kapcsolat. De úgyis lehet ápolni, hogy délután elviszi. Nem hinném hogy egy 1-2 évesnek jó, hogy egyszer az anyjánál alszik, máskor az apjánál és annak a nője foglalkozik vele, vagy megy érte oviba, mikor van a saját anyja is.
2013. máj. 17. 11:26
 9/28 A kérdező kommentje:
Sőt még most egy 5 évesnek sem.
2013. máj. 17. 11:26
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincsenek együtt apukával és nem dolgozik, miből éljen meg? A 12e csp-ből meg a 15e gyt-ből? Ajánld fel neki hogy eltartod őket, biztos felmond és tud a gyerekével lenni.
2013. máj. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!