Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyire lelkiismeret...

Miért van ennyire lelkiismeret furdolásom az ilyen dolgoktól?

Figyelt kérdés
Szóval nem bírok hazudni a szüleimnek főleg anyának, ami nem lenne rossz, de szerintem ez egy kicsit beteges ami velem van. Pl. ma délután elmentem barátnőmékkel a városba, tudta anya,hogy velük vagyok. De ők cigiztek(én nem) mégis lelkiismeret furdolásom van, hogy ő erről nem tud. És mindig így van.. mások bulizni járnak még azt hazudják, hogy a barátnőjüknél alszanak. Én nem mernék így elmenni sehova csak ha elengednek és nem "szöktem még el" mert olyan bűntudatom lenne. volt olyan, hogy be akartam menni a városba anya csak sétálni engedett ki a környékre és bementem (azóta se tudja) majd akkor is rosszul éreztem magam miatta. Meg nagyon félt a fiúktól és találkozgattam egy fiúval akitől eltiltott, de én szerettem majd mindig úgy mentem el vele, hogy nem tudott róla, de kb. minden éjjel sírtam, hogy "ma is hazudtam neki" szerintetek ez miért van? Mit kéne csinálnom, hogy ne legyek ilyen? 15 éves vagyok, anya félt mindentől és ha mindent úgy csinálok ahogy ő mondja akkor semmi életem nem lesz.
2013. máj. 12. 00:17
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
"ne legyél ennyire durcás kisgyerek!" - én nem láttam ilyent a Kérdező részéről. Csak zavarja - érthető módon - az a hozzáállás, ami látatlanban a szülő pártjára helyezkedik egy szülő-gyerek konfliktusban.
2013. máj. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Nem titeket vádoltalak azzal, hogy az nem baj. Hanem, hogy ha engem kapnak rajta kis hazugságon akkor már óriási balhé van, de ha őket akkor meg kb. természetesnek tartják.
2013. máj. 12. 21:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!