Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lelkisérültek véleménye?

Lelkisérültek véleménye?

Figyelt kérdés
Elsősorban olyanok véleménye érdekel, akit bántalmaztak gyerekként.Ti hogy dolgozzátok ezt fel?Én sokszor úgy gondolom, h túl vagyok rajta, de aztán újra meg újra rájövök, h ezt vagy azt azért rontottam el, mert úgyebár a gyerekkor.Sok könyvet, cikket olvastam ebben a témában és pl.ul tudom, h a párkapcsolataim is azért mennek tönkre és hogy olyan férfiakat választottam, akik olyanok mint az apám, részegesek és agresszívek.Tudatosan kerülöm már őket, és gondolom, h ez már fejlődés, de érdekelne más tapasztalata is.Köszönöm. 37éves anyuka
2013. máj. 11. 14:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Wngem az általános iskolában bántalmaztak öt évig (leginkább lelkileg) tudom hogy ez nem ugyanaz, de csak az együttérzésem akarok kifejezni...mert nekem is rengeteg olyan dolog van, aminél rájövök, hogy igen ez a para is annak az időnek köszönhető, erre is ezért reagáltam rosszul stb stb

Kitartás és sok sikert mindenhez!

2013. máj. 14. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek!Sok olyat írtatok, ami segít és igazatok van.

Türelmesen fogok várni, nem kell akárki és bármi áron.Arra is törekedni fogok, hogy a gyerekemnek szép gyerekkora legyen és ne sérüljön a kis lelke.További nyugodt, boldog életet!!

2013. máj. 17. 10:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!