Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Változhat a véleménye? Régen...

Változhat a véleménye? Régen akart gyereket, de most már nem. Mi legyen kettőnkkel?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt. Ugy egy évvel ezelött beszélgettünk róla h mikor akarunk gyereket v ilyesmi. Hogy szeretne e egyáltalán vmikor,stb...

Akkor azt beszéltünk h ha minen jol megy köztünk,összeköltözés is után is jó lesz minden akkor egy fél-egy év után leállok a gyógyszerrel és probálkozunk. Már lassan egy 1 éve együtt lakunk,megéltünk már pár nehézséget(munkanélküliség),most okés minden,van melo jól megvagyunk. Kérdeztem a napokba h mi legyen a babaprojekttel,amire azt mondta h neki nem kell gyerek,az ember fel se tudja nevelni,stb... Eléggé elkeseritett ez a szöveg. Én szeretnék babát már.

Most akkor soha ne legyen gyerekünk mert Mo-n kevés a fou meg stb..? Vagy kár huzni egymás idejét?


2013. ápr. 3. 21:24
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
16%

Először legyen esküvő, biztos megélhetés, utána gondolkozhattok a gyereken.

Ha te mindenáron gyereket akarsz, akkor keress mást.

2013. ápr. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
18%

1. eset: Kár húzni egymás idejét, és keresel valaki mást, aki szeretne apa lenni.


2. eset: akkor is leállsz a tablettával, és teherbe esel, aztán felneveled egyedül.

2013. ápr. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok?

Lehet csak egy rossz napja volt és fáradt volt. Viszont az elmúlt 2. éveben minimum 365 munkanap amiben nem túl sok megszakítás van kellene az egy éves gyedhez.

2013. ápr. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Hát, szerintem lehet, hogy csak depis a párod, mostanában sokan átveszik ezt a sopánkodást, akkor is ha valójában jobb helyzetben vannak, mint a legtöbben.


Kéedezd meg, hogy komolyan így érzi, vagy csak épp rossz hangulata volt, de ehhez meg kell teremteni azt az állapotot, hogy éppen önmagához is őszinte legyen. Az én párom is néha kitalálja, hogy éhen fogunk halni..., de amikor józanul utánaszámoltunk rájött, hogy erre esély sincs. Ettől megnyugodott, és útban a baba. Szóval lehet hogy csak aggódik a párod, hogy nem tudna eltartani titeket, és ezzel még nem nézett szembe.

2013. ápr. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
*fizu
2013. ápr. 3. 21:30
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Pofátlanság lenne, ha akarata ellenére apává tennéd! Ilyesmit csak nagyon szemét nő tesz!

Egy gyereknek családban kell felnőnie, az apájára is szüksége van.

2013. ápr. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Egyikünk sem házasság párti.

24-25 évesek vagyunk.

Én vele szeretnék családot,nem mással. 18 éves korom óta dolgozom,a leghosszabb munkanélküli időszakom 1,5 jónap volt. Gyedet kapnék eut megérdeklődtem már amugy.

Ő azt mondja h kevés a pénz épph meg tudunk élni,gyerek nem fér bele,félrerakni se tudunk,ha meg van több pénz azt forditsuk szorakozásra,éljünk jól ne nyomorogjunk meg hasonlok.


Fáj amiket mond,mert szeretem őt és tudom h ő is engem,de én szeretnék majd gyereket.

2013. ápr. 3. 21:36
 8/29 A kérdező kommentje:
Azt nem tenném meg h a tudta nélkül abbahagyom a gyógyszert
2013. ápr. 3. 21:37
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

És mi a valóság vagy az amit mond?

Mert azért ha havi 5-10. ezret sem tudtok félretenni akkor biztos, hogy nem vállalnám ilyen fiatalon.

2013. ápr. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Szerintem tudnánk 5-10 ezret félretenni,de vhogy mibdog elment vmi fobtosabb dologra a pénz. Az utóbbi 2-3honapban meg elbuliztuk azt amit félretettünk volna. Mindig rábeszélt(könnyü volt amugy,de ha nem mondja akkor nem akarok menni) h mikor bulizzunk ja nem akkor mig fiatalok cagyunk stb... A két év alatt csak most voltunk sürübben bulizni elötte nem nagyon tellett rá.
2013. ápr. 3. 21:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!