Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Változhat a véleménye? Régen...

Változhat a véleménye? Régen akart gyereket, de most már nem. Mi legyen kettőnkkel?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt. Ugy egy évvel ezelött beszélgettünk róla h mikor akarunk gyereket v ilyesmi. Hogy szeretne e egyáltalán vmikor,stb...

Akkor azt beszéltünk h ha minen jol megy köztünk,összeköltözés is után is jó lesz minden akkor egy fél-egy év után leállok a gyógyszerrel és probálkozunk. Már lassan egy 1 éve együtt lakunk,megéltünk már pár nehézséget(munkanélküliség),most okés minden,van melo jól megvagyunk. Kérdeztem a napokba h mi legyen a babaprojekttel,amire azt mondta h neki nem kell gyerek,az ember fel se tudja nevelni,stb... Eléggé elkeseritett ez a szöveg. Én szeretnék babát már.

Most akkor soha ne legyen gyerekünk mert Mo-n kevés a fou meg stb..? Vagy kár huzni egymás idejét?


2013. ápr. 3. 21:24
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

Igen baj,mert minden 2. huszonéves lányt már akkor otthagyja a pasija,amikor 2 éves sincs a gyerek. Aztán lehet itt sírni ríni ,hogy mit cisnáljon,hová menjen stb .

Abba,hogy meggondolta az ember kinek és miylen kapcsolatba szül gyereket még soha senki nem halt bele.

Ez a primitív,hogy 2x évesen faszról faszra szállni és mindenhol cisnálni egy gyereket mert te szülő akarsz lenni

..


kérdező ez off volt,nem neked szólt. Csak nem tudom felfogni mirét lenne primitiv az,hogy 24 éevsen még lehet várni a gyerekvállalással.

2013. ápr. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Jót mondanál kedves utolsó, csak mégsem. Ugyanis a harmincasokat is simán elhagyják ugyanolyan gyakorisággal és sebességgel, mint a huszasokat. Szóval felesleges elmélkedned ezen. Nézd meg a harmincas korosztályt. Tele van elvált anyukákkal. Sokakat már akkor ott hagytak, mikor még terhes volt a nő.
2013. ápr. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

tehát mire lehet ebből következtetni 21 és 22?

Arra, hogy meg kéne nézni, kinek és mikor szülünk! Nem az egyének korára gondoltam, hanem a kapcsolat korára...

2013. ápr. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

23. mintha egy kapcsolat hosszúsága tuti védettséget nyújtana.

nincs garancia, kérdező, úgyhogy bukott az érvelésed, a "nem kell elsietni" éppannyira helytelen és helytálló érvelés, mint az "előtte legyetek együtt sokáig és akkor biztos nem váltok el"

2013. ápr. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Nekem az is rosszul h nem is akar rajta gondolkodni...h toljuk ki a dátumot v bármi hanem alapbol elutasitja. Mert jó fiatalok vagyunk bulizzunk még,de ez akkir sem.tetszik h ő sose akar...Én szeretnék amugy fiatalon szülni.
2013. ápr. 4. 16:00
 26/29 anonim ***** válasza:

24. vagyok, fogalmam sincs miért szólítottam meg a kérdezőt, a hsz nem neki szólt, hanem az előttem szólónak. óh, anyám :)


kérdező (most tényleg te :-)), szerintem az se olyan tragikus ebbn a korban, ha még elzárkózik bár tény, h ez típus kérdése a fiúknál is, és akik akarnak, azok 25 évesen is akarják, h legyen gyerekük, csakkésőbb. szerintem még ráérsz és a korotokhoz képest tényleg nem vagytk olyan régóta együtt, h ez most vízválasztó a kapcsolatotokban. szépen haladtok, most kis megtorpanással. abban nagyon igazad van,h korán szeretnél szülni.. ahány gyereket akarsz, mind üsd nyélbe 30 alatt :-))). én 36 vagyok, első babámat várom, és néha azt gondolom, bár még csak 26 lennék. de én korábban nem estem teherbe...

2013. ápr. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 Bence_ ***** válasza:

Azt kérdezted, hogy ha több pénzetek lenne akkor lenne baba?

Egy tanácsot szívesen adok, hogy tegyetek félre. Amikor neki álltok a baba dolognak akkor legyen megtakarításotok.

Gyerek rengeteg energiát felhasznál. Ha a gyerekszobára,szülésre stb nem megy el a megtakarítás akkor utána jó lesz arra, hogy néha hármasban leléptek 2-3 napra pihenni.

2013. ápr. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem, ha annyira akarod, ahogy előző válaszolók egyike javasolta " üsd nyélbe" a gyereket valaki olyannal, aki szintén akarja.


Mert vagy ráerőlteted a barátodra, aki ezek után csak idő kérdése mikor lép le, vagy lemondasz a gyerekről és éltek szépen tovább, vagy csináltatsz gyereket fiatalon mással. Más verzió nem nagyon vagy, bocsi.

2013. ápr. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

nem értem ezeket a korombeli lányokat. mmint azokat, akik fiatalon szeretnének szülni. hova rohantok? a mai huszonévesek sztem simán élni fognak 80-90 évet, bőven ráérnek később is. 24-25 évesen teljesen normális, h az ember élvezni szeretné az életet, kicsit bulizni, lazulni, kihasználni a magasabb életszínvonal adta lehetőségeket, világot látni kettesben a párjával, karriert építeni, nyugodtan aludni vasárnap délig :)


könyörgöm, mire ez a nagy sietség? ha most vágysz babára az tök jó, sztem 3-4 év múlva is legalább ennyire anya szeretnél majd lenni. akkorra tapasztaltabb leszel, kicsit érsz még, másképp látod majd a dolgokat mint most, de nem leszel lekésve semmiről.


ne riaszd el a párodat a gyerekmániával, pláne ne 2 év kapcsolat után. pláne, h ilyen fiatalon kerültetek össze, és hát most sem vagytok még matuzsálemek :P

azért hárít ilyen markánsan, h egy jó időre leszereljen. egy férfinek ezt úgy gondolom, h szépen lassan kell adagolni, nem durrbele a közepébe, mert akkor csak a nehezét látja. mi pl úgy kezdtük, h a leendő gyereknevelési elveinkről beszélgettünk. mostanra ott tartunk, h milyen iskolába fogjuk íratni, és a párom már lassan jobban szeretne babát mint én :) egyelőre még csitítom, elvégre nekem kell kihordani és megszülni, viszont örülök, h engem választott gyermeke anyjának.


türelem. nem hajt a tatár.

2013. ápr. 6. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!