Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Engednéd, hogy a tizenéves...

Engednéd, hogy a tizenéves lányodhoz 50 éves pasi járjon?

Figyelt kérdés
2013. máj. 11. 12:22
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
szépen elcseszi az életét
2013. máj. 11. 12:39
 12/31 anonim ***** válasza:
94%
Egyébként mit foglalkozol vele, ha nem a lányod? Talán rád tartozik? Jóindulatú lehetsz, hogy ilyesmik miatt szakadsz a röhögéstől.
2013. máj. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
legjobb barátnőm volt, míg nem jött képbe a pasi, próbáltam lebeszélni róla, de nem sikerült, az előző barátját elkezdte csalni ezzel az 50 évessel
2013. máj. 11. 12:42
 14/31 anonim ***** válasza:
61%
Nem engedném, mert az olyan, mintha áldásomat adnám rá, hogy egy 19 éves lány egy papókával járjon. Nem érdekel, hogy attól még tudnak hol dugni; tegyék máshol, de én ehhez asszisztálni nem fogok, még ha utál is emiatt a lányom. Majd észhez tér, ha nem, így járt...
2013. máj. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
47%

Egy 19 évessel már nem nagyon lehet mit kezdeni. Ha fiatalkorú lett volna a lány, én az anyja helyében feljelentettem volna az 50-est. De tudod, amit tiltanak a szülők, az mindig izgalmasabb. Nekem a gyomrom forog egy 50-es pasi gondolatától is, nekem az ilyen férfiakról édesapám jut eszembe, nem pedig az, hogy vonzóak szexuálisan.


Azt pedig, hogy milyen nemű lesz a gyereked, nem te döntöd el. 26N

2013. máj. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
91%
szereti a leányzó az aszalt gyümölcsöt
2013. máj. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
83%
Csajok! Azért ne nevezzetek nagypapinak egy 50 évest, mert pl. Brad Pittet, vagy George Clooneyt egyikőtök sem zavarná ki fújjogva az ágyából. Valószínű, hogy ez a pasi is jól néz ki, és jól is bírja. Lehet, az is hogy megoldás, ha nem engedik otthon hetyegni a szerelmeseket, majd a szállodában, amikor a portás szállodás pillangónak nézi a lánykát, akkor talán rádöbben, mit csinál. Az anyuka tehet még annyit, hogy összecsomagolja a lányát és elküldi a pasihoz lakni. Így az ingyen meneteknek a friss husival mindjárt lesz ára is.
2013. máj. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ne üsd bele az orrod.
2013. máj. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
75%
Mindenki a saját kárából tanul... ha rendes a pali, akkor szegény lány hamar özvegy lesz és legjobb esetben gyerek nélkül, viszont ha olyan a pali, mint a nagy átlag, akkor egyszer úgyis lecseréli egy másik "pelenkás kislányra". A kis pedofil.
2013. máj. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
85%
13 Nekem is volt egy ilyen barátnőm, de ez az eset évekkel ezelőtt történt és tudom, hogy az a csaj nem volt teljesen százas...bár én bírtam és elhallgattam a kitalált sztorikat, miszerint ő egy híres énekessel jár meg hasonlók. neki volt 50-es pasija.
2013. máj. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!