Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban roosz lennék? Le...

Valóban roosz lennék? Le kelle ''állnom''vele?

Figyelt kérdés

A történet röviden.A munkahelyemen együtt dolgozok a férjem gyerekkori barátjával,aki nekem is a haverom.Sokat viccelődünk.De semmi közöm hozzá.Semmi.Csak vicc az egész.

A férjem mégis féltékeny rá.Beszólogat.


2013. máj. 9. 18:11
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
68%
Mit takar az hogy csak viccelődtök ? Írj már egy példát.
2013. máj. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Viccelődünk...mint gondolom mindenfelé a munkahelyeken.

Részemről csak hülyülés az egész.Részéröl is.

De a hülyeség mindenki közt megy.

Példát nem tudok irni.

Szeretek vele dumálni.Amikor kellett,akkor valóban segitett a férjemnek.Mindig.Ha munka kellett neki,akkor megbeszélte neki a főnökkel,szólt az érdekében.

Engem pedig kedvel,mint egy barátot.Bár nem sokan hiszik el,hogy van barátság férfi és nő közt,de van.

2013. máj. 9. 19:08
 13/25 anonim ***** válasza:
86%

Asszisztensként dolgozom egy felsővezető mellett. Jóképű, rém normális, jó fej fickó.

Egyszer munka után utánavittem egy anyagot a belvárosba, a férjem velem volt, így egy kézfogásra odavittem őt is. Bemutatkoztak, férjem utána annyit jegyzett meg, hogy "jé, nagyon jóképű a főnököd".


De soha nem volt rá negatív megjegyzése. Ha a főnököm valami vicceset csinált, vagy volt egy rendes húzása, elmeséltem itthon. Akkor is annyi volt a reakció, hogy "de jó fej, szerencséd van vele, becsüld meg, nagy kincs ilyen jó hangulatú munkahelyen dolgozni".


A férjemben pedig rettentően becsülöm és felnézek rá amiatt, hogy nem féltékeny, ismeri a saját erényeit is. Többek között ezért is tetszett meg, az egészséges önbizalma miatt. Nem tekint senkit vetélytársnak, bennem is bízik annyira, hogy ha valakit kedvelek, akkor az annyit jelent, hogy emberileg becsülöm és jól érzem magam a társaságában - nem kombinál.


Elég gyakran van csapatépítőnk, vegyes a társaság. Ebből se volt soha gond.


Van egy másik főnököm, aki bár hivatalosan nem tartozik fölém, úgy alakult, hogy neki is dolgozom (kissé szövevényes átszervezés volt és megkaptam az ő asszisztensének a feladatait is). Ő kissé "troll", szereti a vaskosabb vicceket. Hasonló a stílusom, így vele néha elég szabadszájúan poénkodunk. Ha ilyen sztorikat elmesélek itthon, annyi a férjem kommentje, hogy "jó arc lehet a srác, de vigyázz, nehogy átlépd a főnök-beosztott határt, amikor te viccelődsz". Itt sem a másik személyével foglalkozik, maximum annyit fűz hozzá, ami banánhéj lehet nekem a munkahelyen (amit szabad Jupiternek...alapon).

2013. máj. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
38%
Az hogy viccelődtök meg beszélgettek, szerintem az okés. Hiszen nem ülhetsz egy mukk nélkül a melóhelyen... de a koncert szerintem gázos... legalábbis ez nekem már nem fér bele. De ez én vagyok. Valószínűleg ha a férjem akarna elmenni egy nővel koncertre, én sem repesnék örömömben.
2013. máj. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
86%

20:27-es:


Ne akard félreérteni a dolgot. A kérdezö EZT irta:


"Lesz egy koncert ahová a munkatársakkal mennénk."


Munkatársakkal - tehát NEM egy valakivel, hanem többen együtt.


"Ő pedig nagyon alattomos módon közölte,hogy nem mehetek."


Ez az, ami gond, addig elfogadható, hogy a férj nem akar menni, de hogy a feleségének megtiltja, az nagyon nincs rendben!

2013. máj. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

20:27es vagyok. Bocsi.. tényleg az én készülékemben van a hiba. :)


Így tényleg más a helyzet... a férjed túl féltékeny!

2013. máj. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
78%

állj a sarkadra, mert a végén a fejedre nő, ahogy egyre több ilyen féltékeny húzásának hódolsz be.

minél tovább igazolod neki azt a reakcióiddal, h vaj van a füled mögött, annál paranoiásabb, féltékenyebb lesz, hiszen azt fogja gondolni, h oka van rá.


lehet én vagyok túl öntudatos, de ha a párom ilyesmin nyivákol, akkor világosan elmagyarázom neki, h merre van a hányméter. ha azok után sem érti meg, akkor mosom kezeimet. ha hisztizik, akkor is elmegyek/megcsinálom/beszélek/találkozok/segítek annak a valakinek, akire féltékeny. ha nem tenném meg, azt hihetné, h van köztünk valami, hiszen ilyenkor az ember bűntudatból inkább a párjának csicskul be, h nehogy gyanús legyen a dolog.

2013. máj. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
30%

Mi az, hogy "nem mehetsz"? Nehogy engedj bármiféle, akár érzelmi zsarolásnak, nem vagy a tulajdona.

Aki meg hagyja, hogy így bánjanak vele, az megérdemli..

25/N

2013. máj. 10. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
34%

Nem olvastam el a kommenteket, de én azt mondom hogy igazat adok a férjednek. Egy másik pasi főz neked mindig kávét, "viccelődtök". Nekem ez gyanús. Engem is zavarna ez a helyében, mert el tudom képzelni, hogy itt nem csak kis általános tréfákról van szó.


No meg ha a férjed bajai zavarnak és nem őt tiszteled először, hanem fontosabb neked a "viccelődés" akkor ez is már mutat valamit.


Amúgy meg pont az ilyen "viccelődős" kapcsolatokból szokott lenni a "viccből lefeküdtünk" haverság, mert a "csapatépítő tréningen" sok volt a célzóvíz.

2013. máj. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Én azon gondolkozom, hogy miért féltékeny rá. otthon sokat beszélsz róla, vagy rendszeresen elmeséled mi volt a munkahelyen, és a vicceket is? Honnan tudja hogy pont tőle kell féltenie?
2013. máj. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!