Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban roosz lennék? Le...

Valóban roosz lennék? Le kelle ''állnom''vele?

Figyelt kérdés

A történet röviden.A munkahelyemen együtt dolgozok a férjem gyerekkori barátjával,aki nekem is a haverom.Sokat viccelődünk.De semmi közöm hozzá.Semmi.Csak vicc az egész.

A férjem mégis féltékeny rá.Beszólogat.


2013. máj. 9. 18:11
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
*rossz****
2013. máj. 9. 18:11
 2/25 anonim ***** válasza:
89%
A férjed hűtse le magát.
2013. máj. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
57%
Mármint nem jó a féltékenység. nekem is van egy csomó fiú haverom és eszembe se jutott semmi ilyesmi velük kapcsolatban, mert ők még a párom előtt is haverok voltak, semmit több. 1
2013. máj. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
73%

Attól függ milyen a vicc.

De miért nem beszéled meg a pároddal,hogy nincs mitől félnie? Meg,hogy gondolod neki is vannak lánybarátai.

2013. máj. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Neki kevés barátja van.Nekem pedig ő tényleg haverom.Akivel megtudok beszélni sokmindent.Aki mindig kávét főz nekem.Már elmondtam neki,hogy egyáltalán semmi közöm hozzá.Csak kedvelem,mint embert.mert rendes.
2013. máj. 9. 18:24
 6/25 A kérdező kommentje:

Úgy érzem,hogy nagyon rámtelepszik.Sokszor.

Lesz egy koncert ahová a munkatársakkal mennénk.

Ő pedig nagyon alattomos módon közölte,hogy nem mehetek.

Tehát nem érzhetem jól magam...:(

2013. máj. 9. 18:26
 7/25 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nyugodtan barátkozz a sráccal, a helyedben még a koncertre is elmennék. Nehogy már ő élje a te életedet! Nincs joga megtiltani semmit, neked is szükséged van egy kis szabad térre...
2013. máj. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
55%
Azt nem tudom,fordított esetben mi lenne a Te reakciód,de a párod helyében én sem örülnék,hogy a feleségem más pasival/pasikkal megy el,nélkülem egy koncertre.Még ha kollégákról is van szó.
2013. máj. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
51%
Már ne is haragudj, de ez válás gyanús, ha nem változik meg a férjed. Sajnos ez a szintű féltékenység már csak rosszabb lesz, ha nem adsz neki ultimátumot! Én a helyedben megmondanám, hogy kap 3 hónapot, hogy megváltozzon, és ha nem változik meg, akkor válnék. Egy ilyen betegesen féltékeny pasi idővel azt is tiltani fogja, hogy dolgozni elmenj, meg hogy egyáltalán gondolj más férfira.
2013. máj. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

De ő nem akar jönni a koncertre.

Akkor nekem csak annyi legyen az életem,hogy dolgozok?

2013. máj. 9. 18:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!