Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem magam ekkora...

Miért érzem magam ekkora szerencsétlenségnek? Valóban az lennék? :' (

Figyelt kérdés

Szóval nem is tudom hol kezdjem.... annyira elegem van már mindenből... most legfőképpen az iskolából...11.es vagyok 4,4es átlagom van... de annyira zavar hogy ha beleadok mindent a tanulásba és mégis rosszabb jegyet kapok mint aki kb. fél órát tanul... én meg napi 2-3 órát... és szakközépbe járok...főleg az angollal vannak problémáim -.- nem vagyok valami nagy zseni belőle... otthoni szorgalmamnak köszönhetem h 4es vagyok...de mostanába egyre rosszabb jegyeket szerzek.... félek h nem fognak majd felvenni felsőoktatásba...(fizetősre biztos nem, mert nem állunk úgy anyagilag)... szóval... már kezdem feladni minden reményem:'(...nyelvvizsga kilőve mert ahhoz hülye vagyok... szóval pluszpont biztos nem lesz...és így hogy már az év végi 4es és veszélyben van...

így ... semmi értelme az életemnek... most én vagyok ekkora szerencsétlen...vagy szerintem ezt tényleg megérdemlem....


2011. ápr. 11. 21:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
szerintem a 4,4-es átlag egész jó, legalábbis nekem az, sajnos csak töriből meg angolból leszek négyes, többi 3-as, matek, magyar 2 :(
2011. ápr. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A szakma is valami.
2011. ápr. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Magyarországon eröteljes probléma, hogy mindenki diplomát akar, amikor már egy jó szakmunkásként messze többet is meg lehet keresni, mint például egy mérnök. Persze nem azonnal, keddröl szerdára, ehhez is idö kell.

Föiskolára elmehetsz késöbb is, ha dolgozol.


Én végig szoptam a középiskolát, 2-3 jegyeim voltak, most mégis felvettek föiskolára(!), de azthiszem megyek ingatlanosnak, mert a környezet azt követeli meg, hogy pénzt keressek.

2011. ápr. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát okké... szakmunkás... lánynak mit ajánlotok?...:)
2011. ápr. 11. 21:52
 5/14 anonim ***** válasza:
Van üzleti érzéked?
2011. ápr. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nincs:D
2011. ápr. 11. 22:12
 7/14 anonim ***** válasza:

Na te aztan igazan elorelato vagy.

KISKOROMBAN jol tanultam aztan meguntam es utolso tanulova fejlesztettem magam megis ingyenes helyre kerultem egyetemen, aztan azt is meguntam most maganvallalkozok.

A tudas nem azt jelenti hogy hanyasaid vannak suliba hanem azt ha ertesz valamihez. A szulok tuldramatizaljak az egesz iskolat.

Az eletben sose fogjak megkerdezni hogy milyen jegyeid voltak, de pl egy jo baratra mindig szamithatsz, es foleg nem azok ervenyesulnek az eletben Akik mindvegig eltanulok hanem azok akik eletrevalok (bar a ketto neha egyutt jar, de neha kizarjak egymast)

2011. ápr. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Az persze jol fog ha van egy ket diplomad, mert arra viszont rakerdeznek, az viszont senkit nem erdekel hogy eppen csak megszerezted vagy te voltal a legjobb.

(most normalis munkahelyekrol beszelek, nem arrol ami a nasa nal van mer ott azert megnezik hogy a legjobb vagy e)

2011. ápr. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
95%

Ha túliskolázott vagy, akkor már túl sokat kéne fizetni neked, ezért inkább felvesznek egy gyengébben iskolázottat.

Úgyértem ha lesz diplomád, jobb ha letagadod, mert előbb kapsz munkát :)

2011. ápr. 12. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Hát okké... szakmunkás."

Ne is haragudj, de neked nulla ambíciód van. Ki kell tűzni egy célt, és vasakarattal küzdeni érte, nem csak arra sodródni, amerre visz a szél. Ha nem olyan pályát választasz, amit szívből szeretsz, akkor boldogtalan leszel egész életedben. Most a tanulás az első, az elhelyezkedés ráér a diplomaosztó után. Más könnyen vartyog az életedről, de neked kell tudni, mivel akarod majd eltölteni felnőtt életed nagyobb részét. A jegyeid jók, nem lesz gond a felvételinél. Ha aggódsz, akkor vállalj diákmunkát, és tedd félre a pénzt jó előre.

A nyafogást hanyagold, az nem visz előre. Építsd a kapcsolatokat, mert ők lesznek a legfontosabbak álláskeresésnél, mindenhol legyen egy barátod.

Ha kitűzöd a célt, nem tántorodsz el, szorgalmas vagy továbbra is, és barátságos vagy, győzni fogsz. Hajrá!

2011. ápr. 12. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!