Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet ilyen a dédim?...

Hogy lehet ilyen a dédim? Bosszantó.

Figyelt kérdés
Átmegyek hozzá beszélgetni, beszélgetünk beszélgetünk (direkt tök normális, nem depis dolgokat hozok fel) erre egyszer csak kihasználva a csöndet, elkezdi mutogatni, hogy ő elesett és felhorzsolta a könyökét, és a lbát ráadásul még a fején is van egy púp csak az nem látszik. -_- Ez a siránkozás ment kb 10 percig. Gondoltam én is mondhatnám, hogy nekem éppen mim fáj, csak én nem szeretem sajnáltatni magam... A következő meg, beszélek neki nagyban a kutyákról, élvezettel meg minden, mesélem neki, hogy az új kutyánk már milyen ügyes és okos, erre ő is elmesél egy történetet aminek a vége az, hogy ő azóta undorodik az összes kutyától. -_- Engem ezzel annyira megbántott, hogy majdnem elsírtam magam, mert nekem meg szívügyem a saját kutyám... Azt hittem fogom magam és elmegyek.
2013. máj. 7. 21:01
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
De mondom, én nem bántom meg őt soha, és simán végighallgatom, de most hogy én kutyát nevelek és ő jön azzal, hogy undorodik a bestiáktól egy kicsit sok...
2013. máj. 7. 21:38
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Mert már öreg, te szerencsétlen!!!

Öregkorban csak őszinték, de nem tapintatosak, mert a tapintatosság egy nagy empátiát és logikát igénylő agyi feladat!

2013. máj. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
És akkor mi van ha nem szereti a kutyákat? Ha pokémont nevelnél, akkor szobrot kéne emelnie pikáchunak is? Azért mert nem szeretitek ugyanazokat a dolgokat, állatokat, attól még nem rossz ő. Te viszont gyerekes vagy, hogy ilyenen fennakadsz.
2013. máj. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is örülj, hogy él. Nekem sincs már dédim, de ismertem, de alig emlékszem.
2013. máj. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Örülj hogy van dédid én eltemettem már őket. pedig nekem is sok emlékem van rólluk. Becsüld az időt amit vele tőlthetsz hallgasd meg és ne bosszankodj a panaszain. Eljön az idő mikor ezekért a panaszokért a fél karodat oda adnád.
2013. máj. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Azért a kutyád miatt ne sírd el magad,bírd ki dédidet :).....Én nagyon szeretem a macskámat és nem érdekel a barátnőm fikázása,aki egész nap lehurrogja szegény cicámat,hogy biztos bolhás meg hülye :D.
2013. máj. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Nekem egy másik dédim is élt, ő haláláig szerette az állatokat oly annyira, hogy mikor a kutyája meghalt egy hétre rá ment el ő is... Pedig az nem szobakutya volt, németjuhász keverék, egy fedett kennelben lakott a házba nem jöhetett be. Mégis beszélgetett vele az a dédim, szóval szerette.
2013. máj. 7. 21:46
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem szólók már mindent leírtak. A dédid - főleg, ha egyedül él - azt mondja, ami a Te beszélgetésedből éppen eszébe jut. 10 éves voltam, amikor az én dédim meghalt, nagyon-nagyon szerettem, de nem sok olyan dologra emlékszem, amit ő mesélt. Bezzeg a nagymamikám, felnőtt anyuka voltam, mikor elvesztettem, de még ma is az ő történeteiből táplálkozom. Örülj neki, tényleg, hogy még él a dédid. Ha meg tényleg az van, hogy már leépült kicsit szellemileg, akkor próbálj meg türelmes lenni vele, hiszen tényleg olyan, mint egy kisgyerek.
2013. máj. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
66%
Szánalmas...a kutya többet ér, mint a dédid?
2013. máj. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te sokkal bosszantóbb vagy, mint a dédi.

Te is elég sokat siránkozol.

2013. máj. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!