Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet ilyen a dédim?...

Hogy lehet ilyen a dédim? Bosszantó.

Figyelt kérdés
Átmegyek hozzá beszélgetni, beszélgetünk beszélgetünk (direkt tök normális, nem depis dolgokat hozok fel) erre egyszer csak kihasználva a csöndet, elkezdi mutogatni, hogy ő elesett és felhorzsolta a könyökét, és a lbát ráadásul még a fején is van egy púp csak az nem látszik. -_- Ez a siránkozás ment kb 10 percig. Gondoltam én is mondhatnám, hogy nekem éppen mim fáj, csak én nem szeretem sajnáltatni magam... A következő meg, beszélek neki nagyban a kutyákról, élvezettel meg minden, mesélem neki, hogy az új kutyánk már milyen ügyes és okos, erre ő is elmesél egy történetet aminek a vége az, hogy ő azóta undorodik az összes kutyától. -_- Engem ezzel annyira megbántott, hogy majdnem elsírtam magam, mert nekem meg szívügyem a saját kutyám... Azt hittem fogom magam és elmegyek.
2013. máj. 7. 21:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. máj. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
92%
Örülj neki, hogy még él. Nekem 19 évesen nem hogy dédim, de már nagyszülőm sem él :(
2013. máj. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
95%

Csak azt tudom mondani, hogy legyel turelmes vele. Lehetseges, hogy mar a tudata sem tiszta teljesen, viszont szuksege van beszelgetesre. Irigyellek, mert nekem mar nagyszuleim sincsenek.

Kerdezd esetleg regi csaladi dolgokrol, vedd fel, amit mond, regi anekdotakrol, kesobb nagy kincs lesz!

2013. máj. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
A beszélgetés általában kétirányú, ha te mindig csak a te dolgaidról áradozol, akkor miért ne tehetné meg ő is? Különben meg nem tűnsz túl idősnek, hogy ilyenen képes besérülni.
2013. máj. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
74%
Először is ő idős. Ha a dEdid akkor kb 80-90 éves lehet. Ilyen korban már félrebeszélnek. Nem tudott hozzászólni, ezért mondta amit mondott. Állj le nem kell semmi durvára gondolni. Ha meg nincs normális kérdésed ne is írj ki semmit.
2013. máj. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Az zavar hogy mindenből a rosszat hozza ki, kivéve a virágokat. A virágok az egyetlen dolog amiről élvezettel beszél (olyan kis aranyos az az ibolya, úgy szeretem nézni)
2013. máj. 7. 21:19
 7/25 A kérdező kommentje:
Azt mondja aranyosak a virágok. Most akkor én is bántsam meg, hogy szerintem meg unalmasak a virágok? Még az sem érne fel ezzel a kutyás szituval...
2013. máj. 7. 21:20
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kérdezd másról,hogy mit csinált fiatalként. Biztos vannak kedves és vicces történetei,amiket talán te is örömmel hallgatnál. :)
2013. máj. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem kéne mindentől lelki törést szenvedned. É meg kéne tanulnod, hogy ha valakivel beszélgetsz, akkor nem csak magadról kéne beszélni, hanem felőle is érdeklődni.
2013. máj. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Hallottad már azt a kifejezést, hogy "második gyerekkor"?

Gondolom, te gyerekként csupa izgalmas, és érdekfeszítő dolgokkal tömted anyádék fejét...

Nem kívánok neked mást, csak egy hozzás hasonló dédunokát, ha majd eljön az ideje.

2013. máj. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!