Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha a párotok...

Mit tennétek, ha a párotok szülei a tartozásuk helyett a lányuk esküvőjére költenék a pénzüket?

Figyelt kérdés

Volt egy jelentősebb tartozásuk és félő volt, hogy viszi a bank a házukat. Volt a házon kívül egy nyaralójuk, amire akkor mikor kellett volna, nem találtak vevőt. Mi kisegítettük őket (nekünk is kellett hitelt felvenni emiatt), természetesen minden le lett papírozva. Úgy volt, hogy amint sikerül eladni a nyaralót, nekünk visszafizetik azt amivel tartoznak.

A hétvégén beszélgettem a sógornőmmel, aki pont azért jött, hogy meghívjon minket az esküvőjükre amit anyósomék fizetnek. Én levegőt alig kaptam. Kiderült, hogy eladták a nyaralót, de a pénzt a lányuk esküvőjére akarják fordítani.


2013. máj. 7. 11:07
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

A lánynak, ha esze volna, fogná a pasija kezét, és csendben összeházasodnának. Így azonban akkora bűntudatot kapnak a nyakukba, hogy holtig nyöghetik. Tudod, hogy hányszor fog az menni, akár csak utalás formájában is, hogy a tartozás kifizetése helyett lagzi volt? Ha esetleg gallry megy a házasság és el akarna válni, mi lesz belőle? stb.

Na én aztán nem kérnék ebből!

2013. máj. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
52%

OMG! 19 évesen hogy lehet valaki ekkora idióta primkó szerencsétlen naiv picha????? neeeeeeee!!!

öcsém 19 évesen dögre dolgozza magát, h ki tudjuk fizetni a hitelünket, nem pedig nősülni akar más pénzéből.

azért álljon már meg a menet!


kislányt olyan szépre helyrebillenteném, hogy csak nézne, eszébe nem jutna 10 évig az esküvő halvány gondolata sem.


anyóséknak sem levágós, hogy tiniként manapság max poénból házasodnak az emberek, és ha mégis aláírják a papírt abból borítékolhatóan válás lesz?

még huszonévesek körében is gyakori sajnos.

pl. : 24 éves kislány, akkora lagzit szervezett az ősök pénzén, h még a kutyák is pezsgőt ittak utána 1 hétig, rá 2 évvel meg már elvált asszony volt. ősök meg gondolom idegosztályon nyaraltak utána pár hetet...


komolyan, én betiltanám az esküvőt 25 éves kor alatt. előtte csak éljenek szépen együtt, papír nélkül is van élet, max később lesz aranylakodalmuk.

2013. máj. 8. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Kérdező, lett valami fejlemény azóta?
2013. máj. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Nos?
2013. jún. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!