Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért beszél így velem a mamám?

Miért beszél így velem a mamám?

Figyelt kérdés
A néném külföldön él és az van, hogy a mamám elvárja tőlünk, hogy csak mi keressük a nénémet, de a néném soha nem hívna fel minket egy percre sem. Most mi se hívtuk már karácsony óta és ma a mamám lehordott engem emiatt, konkrétan így: "Sose keresitek XY-t(nénémet), szégyelljétek magatokat!". Erre én: "De hát okos enged, szamár szenved és úgyis XY az okosabb, nem mi. Akkor miért nem ő keres?" Erre a mamám nagyon pipa lett, pedig azt mondtam, hogy a néném okosabb és mi vagyunk a buták. De még ez se felelt meg neki. Utána még jobban mérges lett és ilyet mondott: "Sz@rtok XY pofájába!". Én megint megvédtem a nénémet, mert azt mondtam, hogy "pofája csak a lónak van. Most miért mondod ezt?" És kiment. Szerintetek?

2013. máj. 4. 15:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
ez már tudod csak jellemesség/jellemtelenség kérdése... Hogy valaki csak akkor jó és akkor kell amikor baj van amúgy meg dögöljön meg...
2013. máj. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Néném akkor hív fel minket, amikor nincs társasága. Mostanában gondolom van neki, mert karácsony óta nem nagyon hallottam a hangját skypon.
2013. máj. 4. 16:45
 13/16 anonim ***** válasza:

:) lehet bepasizott...

te érdeklődő voltál mindig?

2013. máj. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Igen, de hiába. Én mindenről meséltem neki, de ha én kérdeztem, akkor kitérő válaszokat adott. Ha személyes problémákról nem akar beszélni, azt megértem, de még annyit sem árul el, hogy hol nyaralt. Szóval az egész kapcsolat egy nagy nulla.
2013. máj. 4. 16:50
 15/16 anonim ***** válasza:
pfff.. felesleges erőltetni... írj egy emailt nézd meg hogy válaszol-e mennyire közlékeny vagy csak 2 mondattal lezavar esetleg..
2013. máj. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Viccelsz? Szerintem az első kettőre lelkesen válaszolna, akár hosszan is, de a többire nem. Tudom, mert próbáltam.
2013. máj. 4. 16:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!