Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyáltalán nem beszél velem...

Egyáltalán nem beszél velem de miért nem?

Figyelt kérdés
Az egyetlen húgom meghalt,de van két gyermeke van egy kisfia és egy kislánya.A kisfia 2 éves,a kislánya pedig 8 éves már majdnem hogy két hónapja történt (tudom hogy nehéz feldolgozni) de nem beszél velem semmit se.Apukájuk sincsen,a gyerekek ezért vannak nálam.
2012. dec. 28. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

ezt te egyedül nem tudod megoldani. hatalmas sokk, veszteség érte. vidd el gyermekpszichológushoz, vagy hívd el a szakembert magatokhoz, ismerős környezetben könnyebb a gyereknek is.


esetleg használ olyan öblítőt, parfümöt, mint a húgod használt, hogy érezze az otthon illatát

2012. dec. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak mindig legyél vele nagyon kedves de határozott, az is fontos, hogy ne kényeztesd el, mert akkor érzi magát biztonságban, ha látja, hogy valakire számíthat, aki irányítja és tudja, hogy neki mit kell csinálni. És mindenképpen el kell hordani dokihoz is, az sokat segíthet.
2012. dec. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sok türelem kell majd hozzá, hogy elfogadja, hogy az édesanyját próbálod helyettesíteni. Az iskolában beszél?
2012. dec. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán meg sem szólal, vagy csak nagyon bezárkózott?
2012. dec. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szeresd őket, sokat szeretgesd, az nagyon tudja őket oldani...
2012. dec. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Semmit sem mond,türelmes vagyok vele amikor beszélek hozzá akkor meghallgat.Iskolába most nem jár.Azt tudja jól hogy nagyon szeretem mert mindig mikor az anyuja dolgozott akar én vigyáztam rá és nagyon jól elvoltunk mindig.Úgy szeretem őket mintha a sajátom lenne mert mikor terhes voltam akkor elveszítettem a babát.És utána mondták hogy többé soha nem lehet gyermekem.
2012. dec. 28. 22:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Pszihológushoz vidd mindenképp,mert egyedül nem képes feldolgozni,neked sem engedi,hogy segits.
2013. jan. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!