Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szoktassam le?

Hogyan szoktassam le?

Figyelt kérdés
3 éve vagyok együtt a párommal. Jól kijövünk. Vannak persze kisebb összezördülések, de hol nem... Viszont vagy egy nagyon rossz szokása. Állandóan poénkodik. És nem az a baj, hogy mondjuk sok, vagy nem vicces. Hanem durva, sokszor bántó. És sajnos nem veszi észre... Hiába mondom neki, hogy gondolkodjon el, mielőtt ki mond valamit, nem tud leszokni róla. Eddig is nagyon rossz volt így, de tegnap egy olyat mondott, amitől megijedtem. Nem tudom mit tegyek. Ilyet normális ember nem mond. szakítanom kéne vele? Hogyan szoktassam le erről? (26 éves)
2013. máj. 2. 14:18
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Miket mond?
2013. máj. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
most így nem tudok példát...csak a tegnapit.az viszont nem publikus...elég durva dolgokat
2013. máj. 2. 14:27
 3/27 anonim ***** válasza:

Miket mond? Nekem is ez a kérdés jutott eszembe elsőre?

Én férjem is néha poénkodik. Én egyszerűen csak "úgy" nézek rá, hogy látja rajtam, hogy egyáltalán nem volt vicces. De csináltam azt is, hogy komolyan vettem a poénját, az sem tetszett neki :) Szóval ki kell tapasztalni, hogy mi válik be. Teljesen nem fog leszokni róla, max csak odafigyel, hogy a jelenlétedben ne csinálja.

2013. máj. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
ez a baj. hogy mással nem csinálja csak velem. tegnap is mondtam neki, hogy milliószor szóltam, fejezze be, mert baj lesz (elhagyom) de semmi. és tegnap is mikor mondtam hogy jó, nem érdekel, haza jövök, akkor meg jött hogy ő szeret, és hogy tudom hogy sosem bántana, és hogy majd elfeledteti velem. Meg hogy próbálkozik leszokni, de nem tud.
2013. máj. 2. 14:31
 5/27 anonim ***** válasza:
névtelenül, arc nélkül ehhez az oldalhoz fordultál, "hozzánk", hogy adjunk tanácsot, de ha nem mondasz példát egyet a sok közül, akkor mit vársz?Leírtad hogy tegnap is mondott, de nem publikus. Kérdem én, minek tetted fel a kérdést....
2013. máj. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
mert nem arról van szó, hogy miket mond. annyit szeretnék csak tudni, hogyan lehet leszoktatni erről... ennyi. szerintem ahhoz nem fontos példa. csúnyákat mond, és ennyi.
2013. máj. 2. 14:43
 7/27 anonim ***** válasza:
Nem fog róla leszokni, mert ilyen a természete, a stílusa. Az én férjem pl. állandóan szívat mindenkit. Pl. megkérdezem tőle, mikor hazaér, hogy "hol a gyerek?" (mert ő ment érte és nem látom), majd közli, hogy "milyen gyerek?" Faggatom, szívat, hogy nem is neki kellett érte mennie, aztán kiderül, hogy elvitte anyámhoz. Általában csak nevetek rajta, de néha az agyamra megy. Meg sokszor rájövök, hogy csak szórakozik, de van, amikor még én se tudom eldönteni. Ezeket ő viccnek szánja, de néha előhozza belőlem a házisárkányt és nem érti, hogy miért... Hát nem mindegy, hogy milyen hangulatban talál. De nem csak velem csinálja ezt, hanem mindenkivel. 27N
2013. máj. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
nálunk a tegnapi volt a legdurvább...sosem csinált még ilyet. azért is ijedtem meg. És nem tudom hová tenni, mert normális ember, ilyet tényleg nem csinál. Annyi volt, hogy ültünk a parkba és már nem is tudom honnan jött, hogy játszottunk, hogy ő nem beszélt, csak mutogatott. És kérdeztem hogy mehetünk? mondta h igen. Mondtam jó, de ne menjünk már másfele, hanem egyenesen haza. erre ő elkezdett keresztet mutogatni. mondom menjünk a templom fele? bólogatott hogy nem, és mutatta tovább a keresztet. és ásást imitált. mondom temető? bólogatott hogy igen. és folytatta az "ásást". én meg nem értettem. kérdeztem hogy elás? bólogatott hogy igen. kérdeztem h ki? és mutatta hogy ő engem.... komolyan nem tudom hova tenni. sosem volt ilyen. nem bántott soha. még csak nem is beszélt csúnyán csak ezek a poénok. de még azok sem voltak ilyenek. mit tegyek?
2013. máj. 2. 14:54
 9/27 A kérdező kommentje:
annyit hajtogatott hogy szeret, ne hagyjam el, megfog mindent tenni hogy elfelejtsem, és hogy próbál leszokni (de mint te is mondtad) ez belőle jön.... de ez már több volt mint nem vicces
2013. máj. 2. 14:55
 10/27 anonim ***** válasza:
Hát ez totál nem normális!Én lány vagyok mindig poénkodok, de ott az eszem, ilyent soha de soha nem mondanék!Adj neki ultimátumot, ezt egy életen át nem lehet csinálni.
2013. máj. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!