Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogyha magam...

Miért van az, hogyha magam alatt vagyok, akkor törli belém a lábát az is, akinek mellettem kellene állnia?

Figyelt kérdés
A férjemről van szó.Nagyon rossz napom van,semmihez nincs kedvem.Erre közli,hogy minden szar,amit én csinálok.Viccesen megjegyeztem,hogy nem szedem össze utána a szétdobált holmiját.Erre közölte,hogy míg én nem járok dolgozni,fogjam be a szám és szedjem utána össze.Ugyanis másfél éve nem tudok elhelyezkedni,szoc. segélyen vagyok.Mielőtt jöttök azzal,hogy csak az nem dolgozik,aki nem akar,vidéken élünk,és itt tényleg nincs munkalehetőség.Illetve lett volna,csak a férjem közölte,hogy ő nem megy a gyerekért a bölcsibe,meg hát szombaton is dolgozok,akkor ő mit csinál egész nap a gyerekkel.Ugyanis keddtől szombatig kellett volna dolgozni.Kaptam volna érte havi 120000 Ft-ot.anyagilag a béka segge alatt vagyunk,de ezt nem hajlandó bevállalni.Szerinte szar,ahogy a háztartást vezetem,szar,ahogy a kertet gondozom,mert én még kapálni sem tudok.Az albiban,ahol lakunk,szinte egy keresztbe szalmát nem csinál.Azt viszont elvárja,hogy hajnaltól éjszakáig körülötte ugráljak,reggelit csináljak,pakoljak utána,a seggét is kinyaljam,neveljem a gyereket,napi másfél órát bicajozzak a bölcsi és a házunk között,keressek pénzt,vezessem a háztartást,gondozzam a kertet.és mindig megkapom,hogy szarul csinálok mindent,szar a természetem,kövér vagyok,nem tudok rendet tartani.már kedvem sincs semmit csinálni,mert úgysem jó,ahogy csinálom.amikor valamivel kész vagyok,akkor látványosan megy ellenőrizgetni a munkám és szájhúzogatások között belepiszkál,csak hogy neki legyen igaza,hogy ő tudja tökéletesen.ma is azt hittem,hogy elmegyünk együtt,csinálunk valami programot.ehhez képest hajnal 4-kor csörgette a telefonját 2-3-szor,elment pecázni.és délután is kimegy pecázni.pedig csak arra gondoltam,hogy egy fagyit megeszünk együtt,vagy itthon marad és kettesben leszünk,ha már a fiunk elment mamázni.
2013. máj. 1. 14:40
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
89%
Földön fekvő emberbe belerúgni aljasság. Gondolom ismered a mondást, de a férjed valószínű nem. Ezzel a modorral nem nagyon várhatod, hogy melletted áll, hiszen csak a saját érdekeit nézi, semmibe vesz téged. Nem tudom mióta vagytok házasok, de én biztos, hogy nem szenvednék évtizedeket egy ilyen kapcsolatban. Váltanék, mert ő úgysem fog megváltozni.
2013. máj. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
14 éve vagyunk együtt,7 éve házasok.nem tudunk elválni,munka nélkül,10 milliós tartozással,szétbombázott házzal...
2013. máj. 1. 15:04
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

ennek a házasságnak vége. de még erölködhetsz nyugodtan.


Egy férfi ha számit neki a gyereke, akkor ilyen szabadnapokon számit neki a gyereke, ha anyagilag nem is tud megengedni fagyit, akkor játszik vele.


Értsd meg,semmit nem jelentesz ennek az embernek.Semmit. Ingyen cseléd. Ezt próbálná velem mint amit veled bárki megtenni-azonnal lépnék rá.

2013. máj. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

úgy érzem,egyedül semmire nem vagyok képes.

most nincs itthon a gyerkőc,mamázik.én szerettem volna kettesben lenni vele.

2013. máj. 1. 15:08
 5/30 A kérdező kommentje:
ja és miért vagyok fáradt,mikor 3 és fél év alatt alig volt éjszaka,amit végigaludtam.ő nem kel fel a gyerekhez.most megkértem,tegye fel a szárítókötelet,mert ő jobban meg tudja csomózni,meg nem szívesen billegek a negyediken.erre közölte,látod ezt sem tudod egyedül megcsinálni.ismered a csavarhúzót,csavarozd ki a szúnyoghálót és old meg.
2013. máj. 1. 15:09
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Az nem igaz, hogy semmire sem vagy képes. Ilyen nincs. Csak a férjed aláz ezzel, hogy lenullázzon. Vedd észre! Teljesen megfosztott az önbizalomtól. Ha vannak szüleid, fogd a gyereket és menj vele, de ezzel az érzéketlen, együgyü alakkal ne maradj! Örülj, hogy csak egy gyereketek van, így könnyebben boldogulsz. A végén még tényleg egy cipőrongynak fogod érezni marag. Ne juss el eddig!
2013. máj. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
60%
Hiába panaszkodsz meg szapulod, azzal nem fogsz semmit változni. Ne tedd, mert csak magadat járatod le. Állj fel, és az aranykalitkából repülj ki.Emeld meg a segged, ha eddig vártál, mig egy faszi egy senkinek lásson, és még emberileg sem birja megadni neked a minimumot(amit magadnak köszönhetsz)..
2013. máj. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
köszi utolsó!képzeld,eddig reménykedtem,mert szeret(t)em,ő a gyerekem apja.
2013. máj. 1. 15:21
 9/30 anonim ***** válasza:
32%

8 Ez az ember téged nem szeret és sosem szeretett. Képtelen lenne igy viselkedni veled, képtelen lett volna elnézni azt, hogy csak te egyedül kellj fel a gyerekhez, és sosem élt volna vissza az anyagi fölényével.


Az meg egy külön fejezet, hogy képes vagy 1,5 éve már nem melózni.

2013. máj. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
képes,képzeld,mert semmi nincs.hétvégén,meg éjszaka,3-4 műszakban nem tudok eljárni a fiam miatt.hová teszem,míg dolgozok?
2013. máj. 1. 15:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!