Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék majd egyedül élni....

Szeretnék majd egyedül élni. Van, aki szintén nem szeretne családot?

Figyelt kérdés
Egy 22 éves vagyok srác vagyok. Sokat gondolkoztam már ezen, és arra jutottam, hogy nem szeretnék családot, se feleséget, se gyereket. Egyébként is ronda vagyok, nem kellek senkinek, de ez mellékes. :) Szóval, az életemet nem szeretném elszúrni egy családdal, nősüléssel stb. Tudom, hogy nem lennék jó férj, se jó apa. Ismerem magam annyira, hogy ezeket tudjam magamról. Na meg persze nem vagyok pénzes pasi se. A magam egyedüli életét szeretném élni. Van, aki hasonló állásponton van?
2013. ápr. 29. 20:42
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
79%
Egyedül lenni a legjobb, mikor kipihenheted a sok barom ember megannyi hülyeségét, a munkahelyen rikácsoló önimádó ripacsok kurjongatásait, az IQ-hiányosok ostoba gyermeteg nyerítéseit, a hazudozásokat stb. Az egyedüllét felér egy üdüléssel.
2014. szept. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Ja, kihagytam a sunyiságokat, az érdekembereket, a k*rvákat, a hisztiseket, a nyávogósaakat, a kiskirályokat stb. stb.
2014. szept. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
70%
És akkor mégis mit szeretnél az életedben? De jó lehet egyedül lenni... Az ember társas lény, társra vágyik (mindenki aki tagadja is) és családra, ami az igazi boldogság az életben. Mi jó az egyedül létben? Mikor haza mész és senki sem vár. Mikor 50 évesen látod a magadkorúakat boldogan gyerekkel-unokával. Az életedet azzal rontod el pont, ha nem lesz családod. Miért kéne hogy pénzes legyél? A nők is dolgoznak (én legalábbis) és megtudnak venni mindent amire szükségük van. Én jól keresek 18 éves korom óta (most 34 vagyok), nem érdekel a pénz, spórolok, meggondolom mindig mit veszek meg. Nem érdekeltek a pénzes férfiak, volt saját pénzem mindig. Az én életemben az emberi kapcsolatok a fontosak, a kisfiam, a családom. Ne maradj egyedül, mert megbánod!
2014. szept. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!